Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha Ouija táblán átjön egy...

Ottó Pókerkoffer kérdése:

Ha Ouija táblán átjön egy démon elég a viszlátra húzni a mutatót vagy szépen és tisztelettel küldjem el?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogyan küldöd el, meg fog sértődni! Akkor is előjön majd, ha abszolút nem számítassz rá!
2014. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

SÍÍÍROK XD

Démon bácsi/néni, kérlek szépen menj haza, a mama nem engedi hogy veled játsszam :(

Miaz pajti, sok volt az odaát?

2014. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És a démon bármikor eljöhet vagy ha csak használom a táblát? Esetleg ellehet valahogy üldözni,hogy késôbb se okozzon gondot?
2014. jún. 28. 11:58
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Általában a második LSD bélyeg után szokott megjelenni. Próbálhatod elküldeni, de nem fog menni. Legfeljebb átváltozik szivárványszínű sárkánnyá vagy macskafejű, denevérszárnyú zsiráffá. Csak akkor tűnik el, ha véget ért a trip nagyjából 16 óra elteltével. De még hónapokkal a trip után is bevillanhat néha flashback formájában.
2014. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Én nem értem hogy mi visz rá valakit arra hogy démonokkal akarjon kapcsolatba kerülni. A démonok gonosz szellemek, önszántukból nem fognak békén hagyni, és soha nem akarnak jót. Nem érdekel ha lepontoznak, az az igazság, hogy csak Isten tud tőlük megszabadítani.
2014. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen tisztelettel küld el.

Ne csap rá az "ajtót".

2014. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A démonok gonoszak blablabla. Honnan veszed? Hm? Képzeld nekem nem ártott egy sem. És nem gyilkoltam le semmilyen àllatot. Beleértve az embert is.


Igen tisztelettel küldd el. Nem fog zaklatni ne aggódj.

2014. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem meg rengeteget ártottak, mit szólsz hozzá? Hm?

És én még csak meg se idéztem őket, kaptam őket, örökbe.

Ennyit erről. Nekem nem kell bemutatni őket.

2014. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Kevesebb drogot kéne fogyasztani a démonos figuráknak és valami értelmes dologgal tölteni az időt !
2014. júl. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
6%

Ilyesmivel nem szabad játszani.

de ha tényleg úgy érzed, hogy ártó démon (szellem) van veled, keress fel szakembert, aki segít elküldeni.

De a legjobb amit tehetsz, hogy tiszta szívből imádkozol Istenhez.

2014. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!