Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért van az? Hogy ha ideges...

Miért van az? Hogy ha ideges vagyok, akkor a közelemben valami tönkremegy, leég, eltörik, felrobban?

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit ideges vagyok, akkor csak elmegy a rádió adás, meg húzom magam után a képet. Ilyenkor nem tudok filmet nézni, ezen még jobban felhúzom magam, és akkor jön a java. Az elmúlt két hónapban már három gépem ment tönkre. Amikor bevittem szervízbe, azt javasolták, hogy ne játszak a közelében elektromágnessel, mert attól ment tönkre. De én nem játszok még ferrit mágnessel sem. Egyszerűen csak ha ideges vagyok, tönkremennek körülöttem a dolgok.

2014. jún. 29. 22:09
 1/8 anonim válasza:

Hű biztos valami extra képességed van :D te vagy superman :D

Arra még nem gondoltál hogy van ilyen hogy egyszerre megy tönkre több elektronikai berendezés?!

2014. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze. Meg három vatta új pc megy tönkre ugyan úgy. Ez már anyira idegesítő, hogy nyugtatót kellett bevennem.
2014. jún. 29. 22:20
 3/8 anonim válasza:

lol. és akkor jó lett?

Egyébként hiszek neked.

De csak az aurád miatt, néhány embernek különleges aurája van, lehet hogy neked kicsit elektromos felé hajlik.

Ez igaz, akkor is, ha a kérdés kamu. Ha viszont nem, akkor ne legyél ideges, mert megváltozik az aurád és kibocsájtja ami a helyén volt. Nem hiszem hogy el fog múlni, de azt ajánlom, ha nyugodt vagy, akkor se ülj közel a monitorhoz, stb.


Egyébként tudsz aurát látni? mert ha inkább gyöngyházas fehéreskék színű, akkor valószínű, hogy attól van.


Ha akarod, megtaníthatlak látni.

2014. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez érdekes. nekem is 3-szor romlott el mostanában valami,és elég ideges voltam.szintén szg.
2014. jún. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

fúú ez olyan mint a csodálatos pókember 2-ben a kék faszi :D

ja, de azt nem tudnád megnézni, bocs :D

2014. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
XD de köcsög vagy XD
2014. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ha ideges vagyok, tönkremennek körülöttem az elektromos dolgok, felrobbannak a képcsövek, és eltűnik a mobiltelefon.
2014. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Különösen az, hogy elektromágneses jelenségként magyarázták a szervizben.

A mágikus lételmélet kapcsolódó anyag lehet ehhez a témához.

Súr


Ui: az értelmes persze fizikai könyvekből tanul és nem a netről (az csak meghülyíti).

2014. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!