Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges megidézni Papa Legbat?

Lehetséges megidézni Papa Legbat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Kit?!
2014. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze hogy lehetséges a haiti voodoo kúltúrában ő köti össze a halandó emberek világát az istenekkel ő az úgymond "hírvivő" általa tudsz beszélni az istenekkel is ezért az ő szertatásaikban őt szokták először megidézni majd tőle is köszönnek el legvégül
2014. júl. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es hogy lehet megidézni? (mi kell hozzá,stb...)
2014. júl. 2. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok a voodoo varázslatokban nem vagyok igazán jártas én más mágiát űzök viszont még ha tudnám is a teljes menetét sem írnám le :) nem azért mert önző vagyok és gonosz hanem pont ellenkezőleg a mágia és különböző istenségek, entitások megidézése nem játék ezt az emberek tanulják olykor évekig is... Ha ennyire érdekel a haiti voodoo mágia akkor talán kezd el tanulmányozni vagy kezd az alapoknál


Miért szeretnéd egyébként megidézni?

2014. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szia! minden lehetseges oldalt vegigolvastam de egyik sem irja le. nen tudom miert erdekel de nagyon erdeel :) koszi a valaszt amugy :)
2014. júl. 3. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Így konkrétan nem ismerem magyar könyvet ami direkt ezzel foglalkozik de ha tudsz angolul akkor keress rá a haitian voodoo magic kifejezésre biztos találsz valamit blogokat esetleg bővebb leírást (ha tudsz angolul és van interneted majdnem minden elérhető tudás a tiéd) :)
2014. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
talaltam egy blogot amiben egy no ir Legbarol de azt eddig nem olvastam hogy hogy kell megidezni... folyton arrol beszel hogy beszelget vele meg hogy mindenfele kajat meg ilyeneket ad neki cserebe :) neha mar ijeszto az a no...
2014. júl. 5. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!