Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnék megidézni valakit?

Hogyan tudnék megidézni valakit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Néhány hete elhunyt egy nagyon közeli hozzátartozóm és szeretném ha valahogy jelezne nekem mert így egy picit megnyugodnék,hogy valamilyen formátumban talán létezik valahol. Még sosem próbálkoztam szellem idézéssel és őszintén szólva elég bizonytalan vagyok ebben a dologban,hogy egyáltalán léteznek e. (Viszont már történt velem olyan eset még évekkel ezelőtt amire nem tudok magyarázatot találni) Igazából az lenne a kérésem,ha van köztetek olyan aki "ért" ehhez a dologhoz milyen tanácsot tudnátok adni,hogy lehet megidézni?

2012. márc. 29. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
nőj fel inkább és próbáld meg feldolgozni mint minden más normális ember
2012. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"egy picit megnyugodnék,hogy valamilyen formátumban talán létezik valahol"


Az emlékeidben él, ott kell megőrizned. Gyakran gondolj rá, ne felejtsd el, és akkor már nem halt meg teljesen. Ezt az idézés dolgot meg felejtsd el, mert csak becsapod magad. (Vagy valaki más, és az még pénzbe is kerül.)

2012. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, létezik "valahol". De ne idézgesd mert itt ragad, neki most az a fontos, hogy át tudjon menni a "fénybe". A kapu 42 napig van nyitva, azzal tudsz neki segíteni ha elengeded.
2012. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Valószinűleg álomsíkon kapcsolatba fogtok kerülni, nem szükséges "idézgetni". Erre kaptam is megcáfolhatatlan bizonyítékot egy hozzátartozómtól, azóta másként tekintek a halálra. Ha szeretted akkor el tudod engedni is, mert az élet rendje ez.
2012. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hellinger féle családfelállításra jelnekezhetsz, ott beszélhetsz vele és elbúcsúzhatsz tőle.
2012. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zsizsik666 ***** válasza:
Álomsíkon szoktak üzenni. Jó ötlet, hogy ne idézgess. Van a ouija tábla, de ez veszélyes is lehet kezdőknek, én nem ajánlom, csak megemlítem. Gyertyával is szoktak idézgetni, leülnek, erősen koncentrálnak az elhunytra. Egyik módszer sem veszélytelen. Hidd el, lehet, hogy nagyon megijednél, ha jelezne neked.
2012. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezzel magadnak, és neki is ártasz. De ha akarod elmondom. Csinálj ingát. Bármilyen megteszi. Rakj ki gyertyákból egy boszorkány csillagot. Kreálj egy verset. Mond el párszor. Majd kérdezd meg jó szándékkal jött-e.

EZ NAGYON FONTOS! de neved komolyra, mert nem biztos, hogy igazat mond. Az inga mozgását legelőször meg kell figyelni. Kérdezd meg tőle mi az igen, a nem, a nem tudom, és a nem akarok válaszolni. A szellem idézéskor ezeket a mozgásokat figyeld. Ezt éjszaka csinál, lefürödve, olyan szobában, ahol semmi elektronikus eszköz nincs. A villany sem égjen. ÉS FIGYELMEZTETLEK, HOGY ENNEK NEM LESZ JÓ VÉGE. HA A SZELLEM NEM JÖN, CSAK KOPOGÁST HALLASZ, NE NYISS AJTÓT. Ja, és ne csináld egyedül. Sok sikert!

2012. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudok valakit aki tud beszélni a szellemekkel.irj privit
2012. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó helyen van ebben biztos lehetsz :) a legtöbb amit tehetsz hogy imádkozol Istenhez hogy gondját viselje bár biztos vagyok benne hogy most nagyon boldog. El kell őt engedned.
2012. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!