Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érdekel a boszorkányság, de...

Érdekel a boszorkányság, de sajnos férfi vagyok. Nekünk is helyünk van itt, vagy ez csak nők témaköre?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy! A boszorkányok zöme férfi volt a történelem során. Bár az anyósom egy boszorkány sokkal többször hangzik el, mint ugyanez apósra, de férfi boszorkányok is voltak, vannak (vagy sem, de ez már más kérdés).
2014. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, s pl. a Magyar Boszorkányszövetség szakrális vezetője Abafi Cézár is férfi.
2014. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
A férfi boszorkányt szokták "Boszorkánymester"-ként emlegetni, tudomásom szerint...
2014. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: Pszichomókusnak készülök. Szóval tudnék mit mesélni a mentális sérültekről. Meg arról, hogy milyen nehéz elhelyezkedni a szakmában...
2014. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A férfi boszorkányt mágusnak nevezik.
2014. júl. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

4-es vagyok. Azta hsz-t a hozzászóló trolloknak szántam, de szerencsére már törölték őket. :)

Jó tudni, hogy vannak még Moderátorok.

2014. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!