Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fújtam az orromat, és a bal...

Fújtam az orromat, és a bal fülembe egy nagy reccsenés volt, kicsit kellemetlen. Azóta olyan érdekes ott, kicsit más valami oda bent. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon zsírosodik a fülem amúgy.Audyspray?Nem szeretném megint kimosatni,mert fájdalmas volt nagyon régen.
2009. márc. 20. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem olyan rég volt ilyen,a fülem is fájt,de az orrommal volt a probléma.Az orr és a fül járatai összeköttetésben vannak,és eldugulhat ez a járat.Kaptam rá Rhinocort spray-t,és 3 nap alatt semmi bajom nem volt.
2009. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most meg csuklottam,megint pattant.Mintha kicsit jobban hallanék,de még valami akkor sincs rendben odabent.
2009. márc. 20. 12:13
 3/14 A kérdező kommentje:
És azt a sprayt orrba kell fújni vagy fülbe?
2009. márc. 20. 12:14
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
orrspray,a fülemre nem adott semmit,pedig rettenetesen fájt,de ez a spray csodákat tett.
2009. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
és azóta sincs semmi bajom
2009. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi.Most már, ha mozgatom a fejem, akkor is recseg össze vissza, és kellemetlen!:(
2009. márc. 20. 12:18
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

az audyspray semmire sem jó!!!

próbáltad már a fülgyertyát?

2009. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez azért van, mert náthás vagy és ez rámegy a fülre is.

Ha az orrodon keresztül nem ürül le a váladék ,akkor megtámadja a fület, azért érzed azt a recsegést, ettől be is gyulladhat és ilyenkor legvégső esetben fel is kell néha szúrni, ez gyerekeknél gyakoribb.

Ha fáj is, tartsd melegen, kint sapka, fülvédő otthon vagy dugd be vattával.

Egy házi praktika fülfájásra, nekem gyerekként sokszor segített. Melegíts rá sót.

Úgy 2 dl sót melegíts meg kis lábasban a tűzhelyen és tedd egy textil zsákba, vagy kispárna huzatba, kösd be a végét, de ne legyen feszes, mert akkor nagyon kemény, hagyd szétterülni benne a meleg sót és, ha nem forró!, tedd a párnádra és feküdj rá a füleddel!

2009. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még nem mert nem tudom hogyan kell.Azzal ki jönne a bent lévő zsír, ami ezt okozza?
2009. márc. 20. 12:38
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszike!
2009. márc. 20. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!