Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt valaki olyan aki...

Van itt valaki olyan aki ingyen segitene nekem? Szexel kapcsolatos magiat szeretnek vegeztettni

Figyelt kérdés
Kicsit fura es hosszu a tortenet de ha tudsz segitsni elmondom a lenyeget uziben

2014. júl. 30. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyennel inkább ne nagyon próbálkozz.

Bár én nem próbáltam,de azt mondják hogy sokkal több kárt csinál,mint hasznot.

2014. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyenre gondolsz ,mert rengeteg fajta van ebből is?

Valaki nem akar veled ágyba bújni?

Magát a szexuális együttlétet akarod felajánlani valami démonnak?

Sírász lesz ebből neked a végén,mert a törvény nem tudása még működik akkor is,ha Te nem akarod elfogadni. Visszavág,mint a bumeráng minden mágia,ne hidd el tedd meg és majd megtapasztalod !

2014. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én elhiszem :) tudom milyen ez a nagy mamám régen boszorkány volt de ma már 9 éve keresztény hívő :) és a közelébe nem megy a mágiának :) tudom hogy vissza üt elég keményen mert mint írtad a törvény nem ismerése nem add jogot arra hogy megszegd :))

csak nagyon vágyom valamire ami magától nem lehetséges mert van kis bökkenő :))

2014. júl. 30. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak azért akarsz ilyen mágiát használni,mert valakivel ágyba szeretnél bújni,erre akkor a mágia nem megoldás.

Tudod a kedveskedés,küzdés meg minden meghozza gyümölcsét és nem is üt vissza,mint a mágia.

Lényegében annyi,hogy ne használj ilyeket.Adok 20% esélyt arra,hogy sikerül..de viszont te mint tapasztalatlan "boszorkány" nem ajánlom.Látod végül a mamád vagy ki..az is rájött hogy a mágia nem megoldás és mondhatni a helyes útra tért.Szerinted miért használják olyan kevesen a mágiát?-mert annak csaj ideiglenes haszna van,de amikor visszaüt akkor még nagyon megbánhatod.Ha minden áron elakarod cseszni az életed,fogj bele,de én nem ajánlom.

2014. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 2/ voltam

Drága !

Ha nem fejted ki bővebben ,nem tudunk megoldást adni….

Mivel én is már a ’’vékony ösvényen ,,haladok nem mágiázom talán volna egy lehetőség,de minden képen tiszteletben kell tartani a másik szabad akaratát.

Nyílván Te sem szeretnéd ,hogy valaki aki esetleg nem annyira szimpatikus,vagy csak barátként tekintesz rá olyasmit tegyen veled ,ami etikátlan.


# 4

Tévedésben vagy nagyon sokan használják a mágiát,misztériumokat,spirituális,ezoterikus technikákat,csak úgy burjánzik ! Használják és gyakorolják kortól nemtől,társadalmi rangtól,foglalkozástól függetlenül, amióta a világ világ.

A rontásokat,átkokat,fekete mágiát démoni kötelékekként lehet örökölni generációsan apai,anyai ágon is,és szerezhetjük ,tehetjük magunkra és másokra mágia használatakor ebben az életünkben.


A szerelmi kötés az rontás,átok .

Átok ellentéte az áldás.

Az á l d á s : Isten uralma alá helyezni valakit, valamit.

Ahol megvagy kötve,ott már elvagy zárva az isteni segítségtől.

Átkot és rontást nem csak emberre, hanem szinte bármire - állatra, tárgyra, házra, autóra,területekre is hatnak.

Ezeken kívül még: az emberek gyakran önátoktól is szenvednek. ("én képtelen vagyok....-rá"; "hülye vagyok"; "nekem semmi sem sikerül"; "én szerencsétlen vagyok" ...... ) Ismerős ugye ez a gondolat menetel? Mások rossz kívánságai is megtapadnak auránkon - ami folyamatosan, a nap minden percében hat ránk - akadályoz, gátol, nehezít mindent- minden pillanatban.



Minden ember eltudja vágni a démoni kötelékeket Jézus nevében !

Az oldás és kötés hatalma itt van a földön,itt tudjuk ezt megtenni a lelkünk érdekében.

(Máté 16:19) És néked adom a mennyek országának kulcsait; és a mit megkötsz a földön, a mennyekben is kötve lészen; és a mit megoldasz a földön, a mennyekben is oldva lészen.

Google-ból letölthető

Charles Capps

A Teremtő ereje veled van

A Teremtő ereje meggyógyít

A Teremtő ereje az anyagi életben

Peter J. Horrobin – gyógyulás és szabadulás ( démoni belépési pontok )

Bill Subritzky – szabadulás a démonoktól

Ima a szellemvilágból nézve

http://www.youtube.com/watch?v=jUHtzZWp_Gw

[link]

[link]

2014. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ingyen és bérmentve segítek neked:

Fogd a kurzort, és vidd le a képernyő jobb alsó sarkába. Ha ráteszed az órára, előjön a dátum. Ott azt látod: 2014.

Mond ez neked valamit?

2014. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sowilo ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy a boszorkányosdit játszani kívánó gyerekek, vagy a magukat marha nagyra tartó keresztény niemandokon röhögjek jobban... na jó, talán a kereszténység egy fokkal rosszabb.
2014. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7 Ne általánosítsál!

A kereszténységben is van sok felekezet.

Tegyünk külömséget a vallásos, a hívő,a követő tanítvány között ,aki ismeri az Egy igaz Élő Isten igazságát !!!

Ne feledkezzünk meg a hamisságokat gyártó és beszivárgó ál keresztényekről sem, akiknek a lejáratás , a hazugságok terjesztése a céljuk ( Babiloni,Jezsuita,Vatikáni hazugságok ).

Pl.: szentháromság tana,a katolikus templomokban lévő szobrok,festmények=bálványimádás stb.


A boszorkányság egy létező vallás, amit kevesen jól ,hatásosan,és sokan dilettáns módon gyakorolják. Az hogy mennyire ártanak vele saját maguknak,másoknak milyen hozadékaik vannak az már egy más téma.


Amúgy semmi hasznos információt nem adtál a kérdezőnek !!!

2014. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!