Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elég régóta szakítottam egy...

Mr. Spock kérdése:

Elég régóta szakítottam egy lánnyal, és csak most nagyon sokára vettem észre, hogy az egyik ruhadarabom, hiába lett azóta ezerszer kimosva, át van kötve egy hajszállal és csomóra van kötve. Lehet-e ennek valamilyen jelentése? És ha igen, mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Valami internetről leszedett szerelmi kötés féleséggel próbálkozott – talán,de nem nagy sikerrel.

Szedd le egyszerűen ruhádról a hajszálat.

A jövőben meg nem túl jó ötlet használatos holmit,fényképet egy leányzónál hagyni,adni.

Szerencsére azért ezek a tini szerelmi kötések nem működnek.

Az már más kérdés ,ha szakemberhez elviszi és vele csináltat valami ,de minden visszaszáll a megrendelőre,elkövetőre. Azonban van egy elég gusztustalan, a menstruációs vér,és az ondó belekeverése italba,ételbe, nagyon erős kötés a cigány asszonyok,öreganyáink használták régebben.

Ha szellemileg, lelkileg a tudatosságodban erős vagy , esetleg vallásos ezek a mágiák,igézetek leperegnek rólad

2014. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha bárgyú babonákban hiszel, akkor nyilván azt hiheted, hogy jelent valamit. De most komolyan... egy hajszál? Mégis mit jelentene?
2014. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek a babonákban, mindössze furcsálltam a dolgot, más attól még hihet benne, és más ember negatív kisugárzása vagy akarata azért úgy gondolom kihathat a másikra hajszállal vagy anélkül.
2014. júl. 30. 13:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek: igazából semmit nem hagytam nála, nálam köthette be, valamint simán ellopta egy sapkámat, szerintem emlékként vagy ki tudja. Úgy gondolom elég erős vagyok a saját tudatosságomban, és ha valamiféle kötést próbált is alkalmazni nem sikerült neki. Köszönöm azért a választ.
2014. júl. 30. 13:42
 5/7 Sowilo ***** válasza:

# 1


Bár nem vagyok cigány asszony, meg is van, mivel fogom meglepni legközelebb a barátnőmet, ha rántottát csinálok neki ;)

2014. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5 Meg ne tedd ,különben örökre magadhoz kötöd!

Lehet őrült féltékeny házisárkány lesz belőle, semmi nem lesz elég neki.

Állandóan csak hajthatod a lóvét,este meg őt, testileg lelkileg kizsigerel,és pár év múlva önmagad árnyéka leszel. Elüldözi a barátaidat magadra fogsz maradni és végül a

’’ kedvencek temetőjébe,, kerülsz

2014. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sowilo ***** válasza:

# 6


A "mágia", mint olyan, eleve nem holmi "természetfeletti"(de rühellem ezt a szót) témáról szól. A fizikai szertartás csak a legkisebb része a dolognak, ha a többi tényező hiányzik, nincs hatás. De aki jártas a pogány vallásokban, az ezt nyilván jól tudja.


Ráadásul megtanultam már bánni a nőkkel az évek során, pontosan tudom, hogyan kell kezelni az ilyen "hozzámragad az asszony" helyzeteket.

2014. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!