Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Letezik ilyen bubaj? Tudtok...

Letezik ilyen bubaj? Tudtok errol valamit mondani?

Figyelt kérdés
Keresztapam boldog hazassagban elt 2 gyerekevel. Senki soha de soha meg csak nem is gondolt volna arra, hogy felrelep. Most viszont megismerte munkatarsat, es vele "foglalkozik". A csalad a valas szelen all, mar a nyarat is kulon toltottek. Az egesz csalad probalt vele beszelni, veszekedtek is mar, de mintha keresztapam valami magia ala kerult volna. Hallottam, hogy letezik olyasmi, hogy elbolonditsa a fejet valami magia. Szerintem a no ezt tette vele, vagy valamit biztosan csinalt, es nem tud ettol keresztapam megszabadulni. Nagyon szeretnem tudni mi ez, kerlek segitsetek. A nonek is csaladja van, viszont aztmondjak, hogy egy harpia. xD

2014. júl. 31. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
meghipnotizálta..mélyen a szemébe nézett és elénekelte neki a "kezdjünk új életet"című dalt.
2014. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ohh de borzasztoan szellemes vagy :)

Remelem a te csaladod nem fog ennyire tonkre menni, hogy legyen erod gunyolodni is.

2014. júl. 31. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
az enyém már tönkre ment és nem mágja miatt. ilyen nem létezik poén volt a kérdésed milyen választ vársz rá..gondolom keresztapád otthon boldogtalan volt az uj nő meg megadja azt amit hiányolt nincs ebbe mágja varázslat hipnozis ..
2014. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

talan igazad van.

De miert pont egy ilyen no?

2014. júl. 31. 13:38
 5/11 anonim ***** válasza:
azt mondják az okosok a szerelem vak..biztos az a nő az ijerlángja akivel passzolnak..
2014. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elírtam ikerláng duálpár vagy mi a szösz itt sokat írnak róla..
2014. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját. Én is tíz évig voltam egy exemmel, mindenki szemében mi voltunk a tuti, róla se gondolta volna soha senki, még én sem, hogy félrelép. Aztán három évig mást húzott, míg én másik városban tanultam, meg még utána is. Tudod mindennek két oldala van, az embereknek is, van egy belső, akit senki sem ismer, és van egy másik, akit mindenki. A párkapcsolatok sem olyanok, amilyennek látszanak, a kulisszák mögé senki sem lát. Nem kell ehhez semmi bűbáj, csak az emberi természet ilyen.
2014. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy te gondolatolvasó vagy?


Vagy mégis miből gondolod, hogy keresztapád mire gondolt? Éjjel-nappal velük voltál? Amikor kettesben voltak, a hálószobában, mindenhol? Vagy honnan tudod, hogy valójában milyen életük is volt?


Az, amit két emberről kívülről lehet látni, az a kapcsolatuk mélységét sehol sem jelzi, lehet csak egy álca, egy színjáték...


A keresztapádnak az a nő tetszik valamiért - az ő élete, az ő gondolatai. Ezek rá, a nőre, illetve a keresztapád feleségére vonatkoznak, senki másra.

2014. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 t_GaRami_a ***** válasza:
Egy egészen egyszerű varázslatot használt. A mellek és a **** erejét.
2014. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
xDDDD
2014. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!