Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság? Meg tudnátok mondani, hogy ebben a kapcsolatban ő többet érez e?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom fiú, körülbelül fél éve lettünk úgy igazán jóba. Bármit elmondhatok neki, mindenbe segít és mellettem van. Néha elhív valahova, akár csak sétálni. Amikor elköszönünk egymástól, megölel. Egy osztályba is járunk és elég gyakran néz engem hosszú ideig és akkor sem fordul el ha rá nézek, hanem állja a tekintetemet és elmosolyodik. Ha beszól nekem a legjobb fiú haverja (!) engem véd meg. Néha megfogja a kezemet "véletlen" vagy a combomra rakja a kezét. Szerintetek..? Értelmes válaszokat szeretnék, előre is köszönöm.:)
2014. márc. 30. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem létezik.

Valószínűleg többet.

2014. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
biztós többet érez. aranyos fiú. te hogy érzel iránta?
2014. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne, ugyanis rengeteg fiú barátom van. Bár fiús is vagyok, na meg néha tudok őrültségeket csinálni... :D

Szerintem is többet érez... Te hogy érzel iránta? Beszélned kéne vele erről...

2014. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele, hogy sokkal többet érzek mint barátság de nem vagyok bele szerelmes. Bonyolult :( Tetszik meg minden, ha meglátom gyorsabban dobog a szívem. De ez nem szerelem ebben biztos vagyok.
2014. márc. 31. 18:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg... Hátha fellobban az a szikra. :) második voltam
2014. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs :D szoval harmadik xd
2014. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgysem próbálná meg velem, ismerem. Nem az a barátnős fajta. :(
2014. ápr. 1. 19:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem ismered elégge... Nekem van egy barátom, aki teleseb őrült. :) Sokat nyomult, de én nagyon elszomorodtam, mert nem tetszett... Így idővel már képzeld rájöttem hogy mennyi szìve van. Bármikor végig hallgat amikor vaami bajom van... Nem usmerem a problémádat, de az érzéseidet nem tudod irányítani...
2014. ápr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ismerem, nagyon jól. Tudom, hogy neki is nagy a szíve, de szerintem ez nem jönne össze. Nem miattam, hanem miatta. :(
2014. ápr. 2. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!