Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy távol keleti boszorkány...

Egy távol keleti boszorkány elég ijesztő módon elátkozta a barátomat. Mekkora baj lehet ebből?

Figyelt kérdés

Barátom most tért vissza távolkeleti nyaralásából és nagyon depresssziós, ilyennek még sosem láttam ! Beszélgetni is alig akar, egész nap feküdt. Azt mondta elátkozta egy öreg fekete ruhás boszorkány. A váróban egy idős asszony odalépett hozzá és egy szál rozmaringot akart adni barátomnak, aki eltolta magától, mert tudja, hogy nem szabad semmit elfogadni mert kizsebelik azonnal az embert vagy sok pénzt akarnak tőle cserébe. Az asszony erre elkapta a kezét, amivel eltolta magától a virágot és máris belenézett és jósólt neki, mindenféle egyébként irreális dolgot, hogy összejön egy szép, fiatal lánnyal meg ilyenek, közben meg már házas, csak a karikagyűrűt nem hordja ilyenek.


A baj az, hogy miután elmondta a jóslást nagy összegű pénzt kért érte. A barátom egyből mondta persze, hogy ő nem kért jóslást és nem egyezett bele, hogy jósóljon neki és senkinek sem fizetne olyan sokat, erre az anyó ráordibált és elátkozta. Mutogatott mindenfélét a kezével és állítólag ráncolta a szemöldökét, nagyon felkavaró lehetett, mert alig akarta elmondani a barátom ezt a részt és látszott, hogy nagyon rosszúl esik neki. Ő érti a helyi nyelvet és elmondta, hogy nagyon brutálisan elátkozta, elmondta azt is, hogy béka meg helyi állatok belsőségeit tesz a wodu babájára meg rákot gerjeszt bele stb.


Utánanéztem hogy mi lehet ez. Sajnos az ilyen indonéz mágikus dolgokat nemismerem :/. Előszőr nagyon megijedtem, hogy ez csak a barátommal fordúl elő, aztán azt találtam, hogy ezt gyakran teszik [link] a cipőfényező kép alatt van egy tipikus ilyen eset : A rozmaringos nő


pont ez tőrtént, de az nincs ott leírva, hogy valami fordított keresztet vett elő a zsebéből és azt fogta rá az emberre a boszorkány és közben leköpte a barátomat és olyanokkal fenyegetőzött, hogy a pokolra juttatja, meg rákot, daganatot gerjeszt benne a wudu babával amit a megfogott rozmaringal végez, amihez hozzányúlt és rajta van a DNS-e amivel mágiával lehet rontást elérni meg nagyon ráncóltaa szemét és kiabált nagyon. A társa akivel ment azt is nagyon megijesztette, nem is mert odamenni a barátomhoz, hogy eltuszkolja az asszonyt tőle, mert félt hogy őt is elátkozza.


Nagyon szeretném tudni, hogy a mittegyünk ? A távol keleti boszorkányok mágikus átka sokkal erősebb egy európainál? Az hogy megvan nála a rozmaring amit megfogott a barátom és rajta van a DNS-e ezzel nagy bajt, rontást tehet rá? Hova forduljunk? Aki esetleg látja asztráltéren, hogy van-e rajta rontás vagy ilyen, az mit lát? Mit tegyünk?


2014. aug. 3. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezekkel az "átkokkal" az a baj, hogy annyira hatásosan adják elő, hogy az emberre erős hatást gyakorol, még ha nem is hisz benne. Aztán már dolgozik a "tudatalatti" és sokszor ha ezután bármi rossz történik, az átoknak tudja be és egy idő után annyira megerősödik benne a hit, hogy más saját maga generálja a problémákat, mert bebeszéli magának, hogy az átok miatt ilyen, meg olyan baja lesz.


Egyébként már alapból ugyan mennyit érthet az ilyesmihez a banyus, ha alapból hülyeségeket "jósolt"? :)

Nem kellene az ilyesminek jelentőséget tulajdonítani.

2014. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lehet direkt jósólt hülyeségeket, hogy hízelegjen így több lovét csikarjon ki, de az hogy elátkozza az embert az lehet valós !!


Lehet ebből él meg és most hogy nem kapta meg a napi jattját, igen komoly átkot szór az emberre

2014. aug. 3. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondold el, hány emberhez megy oda egy nap és hány küldi el a francba. Na, mármost azért elég komoly teljesítmény lenne, ha mindenkire halálos átkot szórna. :)
2014. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fiygelj nem tudhatod, mert munkanélküli. Nincs semmi dolga, ráadásúl koldus, így eleve útálja a gazdagokat. Egész napja szabad és szeret mágiázni.


Abból ítélve milyen sokat kért a jóslásért valszeg az első megfejt túrista után megvan a napi betevője és azt csinál egésznap amit akar és lehet 2-3 ember utánmár valaki ad neki lóvét, mert félnek olyan rinyálva átkozik és azt a napi 2-3 embert lehet eleve elátkozná.

2014. aug. 3. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
en le tudom venni az atkot egymillio forintert, de csak akkor mukodik ha sose tudjatok meg ki vagyok, ki voltam, es elore utaljatok a penzt, utana pedig nem kerdeztek semmit.
2014. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ahaa...........................persze
2014. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az a nő valószínűleg még egy csomó másik turistával is megteszi ugyanezt. Kizárt, hogy konkrétan emlékezne a barátodra, átkot meg csak úgy a nagyvilágba, név és arc nélkül nem lehet szórni.

Én azt elhiszem, hogy ha valaki célzottan nagyon rosszat akar egy másik embernek, akkor ezzel az akarattal árthat valamennyit, de saját magának többet árt, mert ezzel a saját gondolatait mérgezi meg.

Az ember a gondolataival, akaratával elsősorban saját magára hat. Ha a barátod elhitte, hogy ő most el van átkozva, akkor ezzel a hittel tud magának ártani. Szóval jobb, ha nem hiszi el, és pozitívan gondolkodik.


Egyébként, az, hogy a hazaérkezés után egész nap fekszik, az időeltolódástól is lehet. Nekem egyik ismerősöm volt, hogy egy mondat közben elaludt aznap, amikor hazajött messziről.

2014. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokan csinálják Magyarországon is: koldulnak és ha nem adsz neki akkor megátkoz.


Mond meg a barátodnak hogy menjen úszni napi negyed órát.


Az áramló víz tönkre teszi az átkok/rontások energiáit ami konkrétan a fizikai testre tapadnak..

2014. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 homo ludensz ***** válasza:
Ez úgy működik hogy van egy ember aki teljes egészében negatív beállítottságú. Ahol megfordul utcán,hentesnél,piacon,buszon fröcsög belőle a kritika,megjegyzések,jelzők és mindenki közé odaszórja. Lehet hogy egy személlyel konctatba lép azután már odébb másnál folytatja. Az aki engedi bármilyen szuggesztíven adja elő hogy vevő legyen erre az önmagába neveli tovább és nem kizárt hogy felemészti az életerejét és beteggé válik. Ez Európában vagy a távol keleten is azonos séma szerint működik. Ne legyen ez az eset több mint egy kellemetlen apró epizódja a távol keleti nyaralásnak.
2014. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!