Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha minden héten 2szer felhívom...

Ha minden héten 2szer felhívom az ezoTVt és Alexander mestermágustól kérem a nagy pénz lapot és megérintem a mágikus gyertyákat akkor helyre állhat az életem?

Figyelt kérdés
Néha Orsolya kártyamágustól azt kérem hogy nyissa meg a szónikus élet kaput elöttem.

2014. aug. 7. 23:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ettől nem állhat helyre, csak drága telefonszámlád lesz.
2014. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen sok pénzed van, akkor add éhező gyerekeknek, vagy utazz el egy szép helyre. Ne csalókat tömj vele.
2014. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Dr.Michael Jocks válasza:
95%
Én Dulkolaxot hívtam többször is rontáslevételért. Megnyitotta a rektális kapumat és hatalmas megkönnyebbülést okozott ezzel. Valami ami régen megrekedt bennem végre kiszabadult. Igaz utána kissé kellemetlen volt, de az életem határozottan jobb lett. Egyenesbe kerültem. A próbálkozással nem veszíthetsz semmit és a pénz nem nagy ár a gondtalanabb életért. Azért egy erős szellőztetés nem ártott volna utána. Még most is itt a szaga.
2014. aug. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Kölcsd értelmes dolgokra a pénzed és nem kell a nagy pénz lapot kérned.
2014. aug. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne légy elégedetlen és telhetetlen! Már így is az elégnél több pénzed van, ha a kérdésedben leírt a legnagyobb problémád!

Amit a "mestermágus"-ra (ami tkp nincs is, csak "mágus mester!) költenél, javaslom költsd elsősorban könyvekre, ha nem használ, valami jó agykurkászra!

2014. aug. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csóró leszel, és még ennyi életed se lesz. :D
2014. aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Így határozza meg a tévé az életünket. Tőle várunk mindet. Ha egy ember beöltözik, mágikus zenét raknak fel, pár hokuszpokusz, és be lehet dőlni hogy valóság.

Más téma.

Egyik ismerősömmel beszélgettünk, hogy a melegek vállalhatnak-e örökbe fogadhatnak-e gyereket. Nem a válaszon voltam meglepődve, hanem az indokláson. Azért, mert a tévében is olyan szép családot alkotnak. Az a doboz megmondja hogy mit érezz, hogyan gondolkozz, mibe tedd a reményedet. Hadjuk ezt? Vagy mi magunk döntünk az letünkről, ha még nehéz is, vagy mástól várjuk az útbaigazítást, mit oly sokan? Mások ezt meg is teszik. Megmondják, hol van a helyünk, hogyan gondolkozz, hogyan öltözködj, már ez annyira beleívodot az életünkbe, hogy már saját magunktól nem is tudunk dönteni, esetleg reménykedni, a jobb életben? Ha lehetne betiltanám a tévét.

2014. aug. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Nem.

Az életed a következőképpen állhat helyre:

Meghatározod a problémádat annyira konkrétan, amennyire csak tudod.

Megfogalmazod a távlati, középtávú majd rövidtávú céljaidat.

A megvalósításra konkrét tevékenységeket jelölsz ki.

Határidőket jelölsz ki az egyes tevékenységekhez.

Monitorozol


Az életed csakis a Te aktív közreműködéseddel tud változni (Segíts magadon, Isten is megsegít!). Az ezotv-s kuruzslók hívása nem ilyen. A változtatáshoz persze elengedhetetlen, hogy az ember elhiggye, hogy képes rá, és az elméje a megvalósításra törekedjen, de erre sokkal jobbak a saját magad által végzett rítusok, önfejlesztő gyakorlatok.

2014. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a pénzteremtő aranykapura esküszöm :DDDD
2014. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az életed semmiképpen nem állhat helyre, ha nem teszel érte neked kell helyrehoznod az életedet nem Alexander telefonbetyár mágusnak.
2014. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!