Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek létezik a varázslá...

Szerintetek létezik a varázslás, mágia?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2014. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Igen és boszorkány vagyok több is volt/van nálunk a családban nagymamám is az volt
2014. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
varázslat nemlétezik megtévesztés viszont nagyon is.
2014. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy létezik! :D
2014. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Lionkind ***** válasza:
45%

Attól függ mire gondolsz "varázslás" alatt. Ez mindeninek mást jelent. Vannak emberek akik a természet erőit segítségül hívva hatni tudnak dolgokra, de ez is mint minden képesség tanulható. Bár nagyon NAGYON (nem véletlenül írom 2x és nagy betűkkel) vigyázni kell vele mert veszélyes és ha véletlenül rátévedsz a fekete mágia útjára az csak rosszat tesz veled (Karma törvénye). Fehér mágiát is csak mestertől lenne érdemes tanulni, azt is csak olyantól aki biztosan nem ver át és nem akar rosszat az olyan meg nagyon ritka.

Ajánlani tudom Richard Webster - Írj magadnak varázslatot könyvét ami jó praktikákat tartalmaz.

Szép Estét!

2014. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem
2014. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Létezhet.
2014. júl. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
39%
Én hiszek benne! Az óceán olyan mély hogy a nyomás összeroppantana minket és mivel oda nem ér le a fény ott legalul mindenki húsevő. Ezzel azt akartam mondani hogy olyan sok felfedezetlen dolog van még a világon.Szerintem azért is létezik mert mindennek van egy alapja és nem hinném hogy akkor kezdték el mondani amikor a Pisti nevű ősember eldobott egy követ és eltűnt.
2014. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik.
2014. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Tom Benko ***** válasza:
Amíg nem tudod bizonyítani, addig nem tekintem létezőnek.
2014. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!