Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy domborítsam ki pozitív...

Hogy domborítsam ki pozitív jellemvonásaimat?

Figyelt kérdés
Olvastam valamelyik kérdésnél,hogy ismerkedésnél ki kell domborítani a jó tulajdonságokat. Ez hogy megy? Ezt sose tudtam elképzelni. Feltételezem,hogy vannak ilyenek nekem,és emiatt szeretném megtudni.
2014. jan. 6. 10:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Már jó lenne egy párkapcsolat,mert teljesen kivagyok. Rám tör a mélabú,mikor az utcán látom a párokat. Éppen ezért próbálok menekülni a valóság elöl számítógépes játékok által,ugyanis nem tudom,hogy lehetne droghoz hozzájutni.:S
2014. jan. 6. 10:37
 2/5 anonim válasza:
Figyelj a drog nem old meg semmit,ne szedj be semmit mert azzal csak magadnak ártalsz!!!A domborításnál szerintem azt értették hogy beszélgess arról amit úgy gondolsz jó rajtad!Vagy amit szeretsz!Ne légy szomorú mert el fog neked is jönni a szerelem csak várd ki! Kezdj el ismerkedni!! És sok sikert!! :)))))
2014. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Hogy domborítsam ki pozitív jellemvonásaimat?"

Ebből nekem az jön le, hogy nem tod milyen melltartót vegyél... én a push-upot ajánlom

2014. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok,csak nem írtam oda.
2014. jan. 9. 10:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne a drog,mert míg bódulatban vagyok,addig se rágódok a gondjaimon.(gondolom én)
2014. jan. 9. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!