Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha csináltál szerelmi kötést...

Ha csináltál szerelmi kötést és sikerült is. Elmondtad a Párodnak?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit szólt? Ha nem, miért nem?

2014. aug. 22. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Jól hangzik ez a kötés hogy valakit kiszemelsz elmondasz egy kis varázsigét és máris az idők végezetéig egymáséi lesztek mi? Na figyelj elárulok egy kis műhelytitkot. Az egész csak egy mese. Ha működne akkor az egész világon mindenki élete végéig egy emberrel élne és fülig szerelmes lenne a másikba.

Lehet hogy egy világot török össze benned de ez a fájdalmas igazság.

2014. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Te semmit nem törsz össze bennem hidd el.


Elárulok én is egy kis titkot: pont ezért nem ül szerelmesen mindenki otthon a kiválasztott párjával, mert vagytok Ti, akik nem hisztek benne. Pontosan ezért nem sikerül mindenkinek.


A másik, senki nem mondta, hogy én csináltam ilyet, a kérdés pont nem vonatkozott semmi ilyenre, hanem olyanok tapasztalatát kérdeztem, akik csinálták már és akiknek -akár hiszed akár sem- de sikerült.

2014. aug. 22. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha már itt tartunk szerintem ha egy pár mindkét irányból elkötelezi magát a másik fél felé, annál erősebb kötésre nincs is szükség. De lehet erőltetve is magadhoz láncolni a másikat csak akkor lesz egy kis különbség.
2014. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem olyan vicces dolog mint ahogyan azt egyesek hiszik...
2014. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

SENKI nem mondta, hogy én csináltam! Tudtok Ti olvasni??


Valaki végre a kérdésre is válaszolhatna, ugyanis vannak olyanok is... a többi nem ide kapcsolódó (mert amiket írtok az személyes vélemény, amit én pont nem kérdeztem) válasznak semmi, de semmi értelme nincs.

2014. aug. 22. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

>pont ezért nem ül szerelmesen mindenki otthon a kiválasztott párjával, mert vagytok Ti, akik nem hisztek benne. Pontosan ezért nem sikerül mindenkinek.


Ha alapvető logikából osztályoznának, akkora egyest kapnál, mint a ház :D

2014. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
tegnap csináltam. várom a fejleményeket,remélem sikerül,és ha igen később elmondom neki is.
2014. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Én szoktam szerelmi kötéseket végrehajtani az érdekesebb partnereken, de ha megunom őket, csinálok egy feloldó szertartást és szélnek eresztem őket. A szerelmi kötés egyébként tapasztalataim szerint nem tud igazi szerelmet csinálni / fenntartani (legalábbis az általam használt verzió), hanem csupán tudatalatti módon arra sarkallja a megkötött személyt, hogy töltsön időt a használóval és vonzalmat keltsen benne. Ha elmúlik viszont az alap szerelme a megkötöttnek az általában elég kellemetlenül végződik, mivel már nem akarná szeretni a varázslót de még is késztetést érez arra, hogy törődjön vele és ne szakadjon le róla.

Arról, hogy miért nem él mindenki örök boldog párkapcsolatban:

a, a szerelmi mágia a legnehezebb mágiatípus, nem sokan tudják használni sikeresen, mivel a célszemély elméjének eltorzítását foglalja magában

b, ahogy fentebb írtam, a "szerelmi" mágia nem tud igaz szerelmet csinálni csak vonzalmat és függőséget

c, a legtöbb gyakorló fél bevetni a legerősebb rituálékat, mert nem "fekete mágusok" (pl. egy kisebb véráldozat nagyban elősegítheti a kötés megvalósulását)

d, a mágia nem egy egzakt tudomány, ahhoz, hogy egy varázslat "beváljon" nagyon sok faktornak kell összejönnie

e, a célszemélytől is függ, a gyengébb akaratú, érzelmileg sebezhető személyek vagy azok akik alapból is éreznek némi vonzalmat a mágus iránt sokkal könnyebb célpontok mint mondjuk egy erős akaratú személy akinek nem kompatibilis a szexuális irányultsága a mágus nemével

2014. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

#8: folytatás:


f, 2014-ben még mindig léteznek olyan emberek, akik a szerelmet nevetséges babonákra és mágiára alapozzák. Ez szerintem fontosabb, mint a-tól e-ig minden.

2014. szept. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!