Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen ezotérikus tárgyak...

Milyen ezotérikus tárgyak vannak, ami hasznos lehet? (pl. álomfogó)

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az álomfogó sem az.
2014. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen.
2014. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de..
2014. aug. 23. 17:45
 4/11 anonim válasza:

Álomfogó lehetőleg sűrű belső szövéssel,minden szobában elhelyezve ahol alszik valaki.


Kínai békaszobor kínai lyukas szerencsepénzzel a szájában,dolgozószobában,vagy olyan helyiségben elhelyezve ahol a pénzzel bántok a lakásban


Egy nagyobb Buddha szobor,lehetőleg ülő,nagy pocakkal,szája nevessen


9 darab elefánt szobor,méretük mindegy,orrmányuk felfele nézzen és ajtó felé fordítva dlhelyezve polcon,asztalon


Hűtőmágnesből olyanokat beszerezni,amiket szeretnél ha teljesülne,pl:anyagi bőség,egészség,szerelem,család stb.Természetesen hűtőre tesszük mert ott mindig látjuk


Lábtörlőt,vagy bejárati ajtódíszt beszerezni,amin pentagramm szimbólum van


Szélcsengőből olyat,ami szép halk csillogóan csilingel,felakaztva bárhová ahol légáram éri

2014. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Palotás Imre ***** válasza:
Babona a javából.
2014. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bstewe válasza:

Füstölő és szélharang.

A füstölő jó illatot kölcsönöz a lakásnak a szélharang elűzi a szellemeket (és a betörőt)!

Nekem bevállt!

Stewe

2014. aug. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Debi. válasza:

Bármi lehet hasznos ezoterikus tárgy,ha te azt elhiszed,hogy működik.

Csak higyj benne..

2014. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én személyes kedvencem a Dicsőség Keze. Ez egy tipikus középkori varázstárgy, fő problémája az, hogy valószínűleg el kell utaznod egy olyan fejlődő országba, ahol még mindig akasztanak fel embereket.
2014. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az álomfogó abszolút hasznos tárgy a sűrűn emlegetett mindent átfogó hit nélkül is. Én édesanyámtól kaptam egy álomfogót csak annyit mondott róla, hogy a rossz álmokat tartja távol, különösebben nem hittem benne hiszen nem eredeti indián tárgy és rossz álmaim sem igazán voltak, de jól néz ki, gondoltam kiteszem az ágy fölé. Azt figyeltem meg ez után, hogy az álmaimra emlékszem sokkal jobban, szinte mindig, minden álomra emlékszem. Ezek után bárki mondhatja hogy a placebo hatás okozta én ezt erősen cáfolom :D. Utána néztem és erről is volt leírás, hogy nem csak a rossz álmokat tartja távol, hanem a jó álmoknak segít bejutni az elmébe és engem teljesen meggyőzött.
2014. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
és mégis higy kell elkepzelni egy ilyen álomfogót?
2014. dec. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!