Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék érvényesülni a...

Hogyan tudnék érvényesülni a rajztudásommal a mai világban és milyen szakmák léteznek, melyekben dolgozni lehet manapság? Ill, hogy Budapesten milyen művészeti iskolák vannak, mely egy nem rajzból érettségizett diákot is felvesz.

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 11:27
 1/3 anonim válasza:
Am van elég sok rajzfilmgyár keress rá a neten.Ha ügyes vagy biztos felfigyelnek rád!Sok sikert!
2009. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen szakképzések, például grafikus itt tök mindegy miből érettségiztél. Én az Athéné szaközépiskoláról hallottam, keress rá neten! Ha elvégzel egy ilyet papírod is lesz róla, akkor talán könnyebb!
2009. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, már van egy szakmám, tehát olyanra gondoltam, hogy főiskolára mennék, később egyetemre, bár nem viszolygok az okj-s képzésektől. Megtehetném, hogy rajzból érettségizek, viszont nincsen megfelelő tudásom /jelenleg/ hozzá. Olyan iskolára gondolok, mely ezt a tudásanyagot megadja és mindez után leérettségiznék belőle.
2009. okt. 25. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!