Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek manapság "mesebeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek manapság "mesebeli hercegek"?

Figyelt kérdés
Létezik olyan férfi, aki egyszerre gyengéd, megértő, gondoskodó, jóképű, határozott, kedves, romantikus és hercegi tulajdonságokkal rendelkezik? Egyáltalán létezik olyan férfi, aki IGAZÁN tud szeretni egy nőt és ezt ki is tudja mutatni érzelmekkel, szavakkal, gyengédséggel?
2009. dec. 27. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem minden férfi azt gondolja magáról, hogy ő ilyen, én is, de magunkkal szemben elfogultak vagyunk, az exbarátnőink tutira máshogy nyilatkoznának. :)
2009. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen. A kérdés inkább az, hogy a nők ezt mennyire fogadják be, illetve miért ijednek meg tőle.
2009. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

21/F


A mesebeli herceg NEM LÉTEZIK! ezt csak a nők találják ki.


Igen, létezik olyan pasi aki igazán tud szeretni, és ki is tudja ezt mutatni, jelezni, érzékeltetni.

Nézz szét a "jófiú" kategóriák között!


Gooombaaa

2009. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Dehogy létezik :) Ilyen, amit leírtál nem, de egyénenként mindenkinek más a herceg. Én a falra másznék egy romantikus férfitől, de ha van egy magas erős, aki tényleg gyengéden határozott...hát az már más tészta :D
2009. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
lehet, hogy van olyan pasi, akiben az összes felsorolt tulajdonság megvan, de szerintem az nem viszi le a szemetet :)
2009. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha létezne már régen a pincémben lenne megkötözve.
2009. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Létezik a "mesebeli herceg", de ő a "mesebeli hercegnőt" kutatja:)


Nah meg vannak békává változtatott királyfik is, akik csak arra várnak, hogy megcsókolják őket:)

2009. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Olyan férfi létezik amelyből legalább egy az általad felsorolt tulajdonságok közül hiányzik :)


Ha szerelmes leszel ugyis ő lesz a tökéletes :)

2009. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező!

Én egy 26 éves fiatalember vagyok, orvos családból származom, s az orvosi egyetem után kiutaztam Afrikába, hogy beteg gyerekeket gyógyítani. 10 hónap után újból itthon vagyok, de pár hét múlva megyek ki Új-Zélandra segíteni a bálnáknak. Ha gondolod összefuthatnánk következő héten és megihatnánk egy kávét, mielőtt kiutazok. Lenne miről beszélgetnünk. Ha érdekel küldj mailt!

Addig is minden jót! :)

2009. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szeretem a bálnákat, de nem látok "Privát e-mail..." feliratot a kommented alatt. :-)
2009. dec. 27. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!