Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan végzik a szerelmi kötést?

Hogyan végzik a szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Minden érdekel. Hogyan zajlik a szertartás, mennyire hatásos,miket vetnek be,aki csinálja közben mit érez,mire gondol,mit él át,honnan tudja h sikerült stb

2014. szept. 14. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Tegyük fel hogy létezik szerelmi kötés. Nem önzőség hogy olyannal akarsz összejönni aki téged rondának tart? Mit szólnál ha szerelmesnek kéne lenned egy másik nagyon ronda, hülye emberbe?
2014. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem érdekel más véleménye. én tudom mit érzek. nem tiszták a szándékaim ez tény. ismerek minden következményt. nem szeretem az illetőt. gyűlölöm. magamat is. eddig sem volt semmi értelme az életemnek ezután sem lesz. de azt akarom hogy ő szenvedjen és szeressen pont úgy ahogy én őt.
2014. szept. 14. 15:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem fog téged szeretni, bármilyen praktikát is akarsz csinálni. Ha megtudja, hogy magadhoz akarod kötni, még inkább elkerül messzire.
2014. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
nincs olyan hogy szerelmi kötés és ha megtudja hogy ilyeneket gondolkodsz akkor bolondnak fog nézni és mégjobban elkerül
2014. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
"nincs olyan h szerelmi kötés" nem erre voltam kiváncsi. hanem aki hisz benne és esetleg tudja hogy kell csinálni az leirja, de kösz a fölösleges válaszod
2014. szept. 14. 16:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért gyülölöd?
2014. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
most nem szeretnék ilyesmiről itt. aki tud legyenszives irjon választ a kérdésemre, és ne faggatózzon,kötekedjen. köszönöm
2014. szept. 14. 16:51
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Válaszolnék, ha tudnám mit miért akarsz tenni, mi a valós történeted?

Ellenkező esetben szerintem már ha nem válaszolsz egyenesen, akkor kamu az egész.

2014. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó-irtam privátot
2014. szept. 14. 17:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem fog sikerülni, mert nem jó a szándékod.
2014. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!