Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért van rettenetesen rossz...

Miért van rettenetesen rossz érzésem ha egy templomba lépek be? Van valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden hasonló, nagy belső szabad térrel rendelkező épületnél jelentkezik, valószínűleg az ott kevéssé csillapodó infrahangok érzékelése miatt.
2014. szept. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem meg megnyugtató és kellemes érzés, szeretem a templomok hangulatát.
2014. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Gonosz vagy és félsz, hogy rád fröccsen a szentelt víz. Lehet, hogy akkor átváltozol valamivé.
2014. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Spilerke ***** válasza:
100%
Lehet belőled azért vált ki ilyen érzést, mert a templomok sokszor ridegnek hatnak, bennem sem vált ki semmilyen jó érzés mondom lehet az akusztikai tér, rideg hangulat, elidegenedés hatása stb. Számomra olyan a templom hangulat, mint egy temetés én komolyan nem érzem, hogy az egy szent hely lenne.
2014. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Ragaszkodsz a bűneidhez, és félsz, hogy valaki "elveszi" tőled. :D
2014. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy templomtól is függ.A szín, díszítés, stb rengeteget számíthat.Én jól érzem magam a templomokban, jólesik az a nagy csend, nyugalom, ami ott van.Nyáron meg a jó hűvös.Mindíg elálmosodok odabent, de ugyanakkor új erővel tölt fel, a megnyugtató hatás miatt :)

A templomokat (a régiekat) pozitív kisugárzású helyre építették, bizonyos energiapontok fölé.Talán te kellemetlennek érzed ezeket, vannak akiknek ez "sok".

2014. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem a legjobb érzés bemenni a templomokba, kislánykoromban is mindig féltem, ha ott voltunk. Bár nem vagyok gyakorló hívő, hiszek Istenben, de ettől függetlenül a legtöbb templom elég riasztó. Az a sok keresztre feszített Jézus szobor, a hideg levegő, a nagy üres tér, meg az a sok furcsa arcú alak a szobrokon/festményeken... :S Na meg kicsit biztos az is benne van, hogy a mai ember annyi hülye filmet látott a vallási gonoszról, hogy tudatalatt eszébe jut, ha vallásos helyen jár.
2014. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
a sátán rokona vagy
2014. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami furafóbia-gyűjteményben olvastam, hogy van olyan, hogy templomfóbia. :) Én is félek a templomokban, szerencsére nem is kell bemennem.
2014. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
S ím az Antikrisztus feltámadt és leszállt közénk káoszt és romlást terjeszteni.
2014. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!