Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nemtudom ez micsoda, lehet...

Nemtudom ez micsoda, lehet hogy csak szimplán bolond volnék?

Figyelt kérdés
Na arról van szó hogy :Mostanában észrevettem elég fura dolgokat, mintha energiát vagy én nemistudom mit tudnék adni az embereknek, mert pl nagypapám Sclerosis multiplex nevű gusztustalan betegségben szenved és már mindenhová elvitte a mamám meg az anyukámék hogy meggyógyítsák de nemsikerült sajnos. Tolószékbekerült és szinte már nemistudott lábra állni menni meg egyáltalán nem, egyik nap lementem hozzájuk hogy megnézzem mi a helyzet velük, csak a papa volt otthon így hát elkezdtem dumálni vele kilyukadtunk arra hogy megtanítom járni újra. Megfogtam a kezét felemeltem a székből és mondtam neki hogy emeld meg a bal lábad és megemelte; nem hittem a szememnek mondtam neki most a jobbat aztis meg emelte és elkezdtünk sétálni a kertben de mióta nemnagyon járok le hozzá mert nincs sok időm sajnos elkezdett megint lerokkanni. Meg még olyanok hogy akárkit jobb kedvre tudok deríteni , bárkivel elbeszélgetek akármiről, és sokszor ha nagyon húzós volt a a napom akkor is tudok akárminek örülni és máris elfelejtem hogy miért volt éppen rossz kedvem, és mintha sokszor érezném egy ember kisugárzásából hogy milyen kedve van éppen nemtudom mi ez. Gondoltam megírom nektek hátha kapok rá valami választ. Nyugodtan írhatnak szkeptikusok is az is érdekel mert majdnem mindenre van tudományos magyarázat de én erre nemtaláltam eddig :D
2014. szept. 30. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyogyito kepesseggel rendelkezel ez egyertelmu,erdemes lenne hasznositani,es tudatosan hasznalni:-))


Pl: beiratkozni tanfolyamokra,amik ezzel foglakoznak,ez a kepesseg egy csodalatos dolog,elj vele:-)))

2014. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szigorúan a kérdésedre válaszolva és röviden:

LEHET!

2014. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!