Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nektek mennyi idő kellett...

Nektek mennyi idő kellett mire tökéletesen megtudtátok forgatni a PSI kereket folyamatosan?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akiknek már sikerült megforgatni és még mindig sikerül neki.

Arra is kíváncsi vagyok, hogy naponta mennyi időt gyakoroltatok? Ha fáradtak voltatok, akkor is próbáltátok?

A válaszokat előre is köszönöm! :D



2014. okt. 6. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért az első öt percben sikerült. Párszor próbáltam, mindig működött, de nem fektettem/fektetek bele több időt, mivel önmagában nincs semmi értelme.
2014. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben már írtam, s valamiért nullára le lettem pontozva, de ez az igazság: Semmi különöset nem kellett tennem ahhoz, hogy forogjon. Munkám olyan, hogy kapcsolatban vagyok érdekes emberekkel, s tárgyakkal. Viccből foglalkoztam csak vele - ha már ott van az asztalon - s szépen forgott. Lassan, de folyamatosan. Semmi rákészülés, stb. nem előzte meg.
2014. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Spilerke ***** válasza:
Én semennyit nem gyakoroltam elsőre sikerült. Nem tudom, hogy az egely kerék miért olyan nagy cucc az ezotérikusok körében A kezdből áramló hő vagyis a hőáramlás mozgatsa nem a tudatod próbáld jól összedörzsölni a tenyered és meglátod mi lesz :P
2014. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem hő hatására nem működik. Csak akkor birom megmozdítani, ha nem vagyok közel hozzá, hanem egy picit meszebb, de ez is változó, mert valamikor leír félköröket, valamikor csak meginog, de valamikor meg se moccan. És nem értem, hogy valamit rosszul csinálok, hogy nem moccan meg?
2014. okt. 6. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Spilerke, mit jelent a mozgatsa?


A tested melege nem tudja megmozdítani, mert nincs semmi kéményszerű benne. A forgó rész sem szélkerék szerű. Zárt dobozban van.

2014. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

#5 hát te sem vagy a tudomány híve ;) ) halkan megsúgom,mert én titokban baromira okos vagyok a PSI-t nem a testhő mozgatja, hanem a bioenergia mozgatja a levegő atomjait tehát légmozgás valós

a zárt dobozban pedig már a légnyomás a ludas ne mondjátok el senkinek ez titok kivégeznek, ha megtudják, hogy elárultam.

J.Kókler titkos ügynök

2014. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Spilerke ***** válasza:

"A tested melege nem tudja megmozdítani, mert

nincs semmi kéményszerű benne."

.

.

.

Kéményszerű mi? Tegyél nyugodtan egy kísérletet akár egy vasalóval kedves barátom, amikor a kezedet PSZI-kerék fölé helyezd az lefogja a felfelé áramló meleg levegő mozgását emiatt forog az a papirfecni jobbra vagy balra. De azért én is nyugodtan várom a magyarázatokat.

2014. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Bár még nemigen sikerült megpörgetni, de kíváncsi vagyok a véleményedre, amiről írok. Najó, azért már sikerült párszor megpörgetni. De nem mondhatni, hogy uralom. De szeritnem ez a kérdés, hogy mennyi időt kéne gyakorolni, eleve rossz. Bár ez egy elég tág problémát vet fel. SZerintem TK-t nem úgy kéne gyakorolni, hogy mindennap leülsz 10 percet...legalábbis ha már úgyérzed, kényszer, az már nem jó. Sokan írják azt, hogy erőt kell gyűjtened, minél nagyobb energiát összepontosítasz a tárgyra, annál jobban fog menni. Csak az a baj, ha úgy képzeljük el a telekinézist, hogy te energiát gyűjtesz, és koncentrálsz a tárgyra,...oké, a psi wheel-nél még fog menni. Az hihető, és nem is olyan bonyolult dolog. De mégis ki fogja magáról azt elhinni, hogy annyi energiát gyűjt össze, hogy arrébb csúsztasson egy asztalt? És akkor a kedves TK gyakorló elkezd korlátokban gondolkozni, azt hiszi, egy kis labdácskát még meg tud mozdítani, de komolyabb súlyokról ne is álmodjon. Holott itt pont a határtalanságról van szó. Ha elhiszed, megtörténik. Ha érzed, hogy megmozdul, megmozdul.

Plusz, úgy vélem, ez az energia összegyűjtés is bizonyos szempontból hülyeség. Mert nincs olyan, hogy vagy te, van az elméd (amivel mozgatsz), van az energia, amivel mozgatod, és van a tárgy, amit megmozgatsz. Hanem el kell képzelned, hogy eggyé válsz, egy vagy a tárgyal. Tulajdonképpen mindennel. Mindennel egy vagy, ugyanabból az energiából vagy. Ráadásul szerintem a mozgatást nem csupán az elménkkel hajtjuk végre. Az elmén nem csak a koponya mögött létezik. Az elme ugyanúgy egy határtalan dolog, a mindenséghez kapcsolódó, a mindenséggel azonos határtalan dolog. ÉS ha így gondolkozol, hogy nem csak az az elméddel mozgatod, hanem a mindenség erejével, máris könnyebb lesz elhinni a dolgokat.

A másik probléma az elkülönültség. és a képpesség fejlesztés. szerintem az is hülyeség, hogy képességfejlesztés. Mert pl, hogy témánál maradjunk, a TK ereje mindenkiben benne van. Illetve nincs is olyan, h TK erő, hanem egyszerűen a teremtő erő. Ez mindenkinek a sajátja. Ha "megtanuljuk a TK"-t, csupán csak bejárattuk azt a részt, ami eddig rozsdás volt. Szóval a TK nem egy külön álló dolog, amit el kell sajátítanod, meg kell szerezned. Az már benned van, csupán elő kell hívni magadból.

És ha ezek a dolgok megvannak, beépülnek, akkor már fog menni. Persze ez sok idő, amíg tényleg elhiszed, hogy képes vagy a TK-ra. Ki kell írtani mindent, ami azt mondja, hogy nem.

Viszont ezt az egyet hidd el nekem: elég kevés embernek van fogalmi, mi az a hit. Azt hiszed, hogy hiszel (pl hogy képes vagy a TK-ra), de ha majd rájössz, hogy tényleg hiszel, akkor arra is rájössz, hogy ezelőtt mennyire nem hittél. :)

2014. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam mozgatni nincsen bioenergiám
2014. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 homo ludensz ***** válasza:
Bió(élet)energiája csak a halott embernek nincs.
2014. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!