Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » él még az a lány, akit elátkoz...

él még az a lány, akit elátkoztak a vezető sátánisták?

Figyelt kérdés
Aki ezt a kérdést feltette. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__4..
2014. dec. 10. 23:02
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
76%
Már hogy ne lenne csalás? A pápaság máig is tartó földi hatalmát egy csalásnak köszönheti. OK, hogy a Biblia is egy nagy copy-paste kitudja honnan: görög mitológiákból, egyiptomi mitológiákból, stb.
2014. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
hjam1029, te tettél bármit is a társadalomért?
2014. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Teszek.
2014. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
De hogy tartózik ez ide?
2014. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Él még? Honnan veszitek hogy igen? íRtam neki és nem válaszolt
2014. dec. 11. 17:38
 16/42 anonim ***** válasza:
57%
Én is írok néha privit, olyanoknak akik a fórumon aktívak, de mégsem írnak vissza. Szóval ez nem jelent semmit.
2014. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

A közhiedelemmel ellentétben nem Sátán az, aki gyilkolja a embereket! Tehát, ha rajta múlik, akkor biztos vagyok benne, hogy él.

Nem tudom ki az a lány akiről kérdezel, de azt tudom, hogy vezető sátánista nem létezik.

Létezik Sátán; és léteznek sátánisták. De NINCS köztük közvetítő emberi személy. Vezetőréteg nem létezik a sátánizmusban. Sátán személyes kapcsolatban áll az őt követőkkel, és személyesen tanítja és vezeti őket; mindenkit az egyéniségének megfelelően.


Hogy értsd:

Ez kb. olyan, mintha a kereszténységben nem lennének papok, de még pápa sem; csak az Isten és a hívők.

2014. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
13%
Nem létezik se sátán se isten te vagy a magad istene és ha valaki jönne hogy én most megátkozlak ha nincsen mögötte valami erő pl 30 nehézfiú akik esetleg elintéznének(érted akik veszéjt jelentenek rád vagy szeretteidre) akkor szembe köpném és azt mondanám szopd ki apád facát.
2014. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

"A közhiedelemmel ellentétben nem Sátán az, aki gyilkolja a embereket! "


Én sem ezt írtam, hanem a sátánisták.


"Én is írok néha privit, olyanoknak akik a fórumon aktívak, de mégsem írnak vissza. Szóval ez nem jelent semmit."


Éppenséggel jelent, mert mint olvashattad volna a lány kérdésében, rendszeres látogatója a fórumnak és gyakori kérdezője és éppen azon vesztek össze a sátánistákkal, hogy nem akart ezen változtatni a jövőben sem. Lehet már azért nem írt vissza, mert meghalt?

2014. dec. 13. 04:55
 20/42 anonim ***** válasza:
57%

„De azt kevesen tudják, hogy maga a Biblia nem egy ősi szent irat, hanem ősi szentiratokból ollózták össze, hogy létrehozzák a katolicizmust és megszilárdítsák vele az a Constantinus korabeli hanyatló államhatalmat. „


-Ez eléggé igaz.


„A zsidók pl. nem is ismerik el szent könyvként a Bibliát pedig az ő írásaik alapján készült.”


-Akkor elismerik, ha az előnyükre szolgál.

2014. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!