Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » él még az a lány, akit elátkoz...

él még az a lány, akit elátkoztak a vezető sátánisták?

Figyelt kérdés
Aki ezt a kérdést feltette. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__4..
2014. dec. 10. 23:02
1 2 3 4 5
 21/42 xeniah ***** válasza:

"A zsidók pl. nem is ismerik el szent könyvként a Bibliát pedig az ő írásaik alapján készült."

Hát ennek a mondatnak nem sok értelme van ;)


Kérdés az, hogy mit értesz "zsidók" alatt. Ha a hithű zsidókra gondolsz, akkor ők a teljes Bibliát nyilván nem ismerik el, az Ószövetségi könyveket viszont igenis, szent iratoknak tekintik. Vannak ateista, vagy vallással nem foglalkozó zsidók (származásukat tekintve zsidók), akiket nem érdekel a Biblia, tehát nyilván nem tekintik szent könyvnek. És vannak keresztény zsidók (származásukat tekintve zsidók, de hitüket tekintve keresztények), ők pedig Istentől ihletettnek tekintik a Bibliát.

2014. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Máig nem írt vissza, lehet megőlták a sátánisoták?
2014. dec. 18. 18:52
 23/42 anonim ***** válasza:
Él.
2014. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon nehéz kérdés, dolog.

Ha a sátánisták közé tartozik és hisz az átkokban eléggé mélyen, akkor hat.

Amúgy ilyen esetben úgy tudom elfogják, szertartást végeznek el rajta.

Ez nagyon durva.

Az a baj, hogy neki Isten lenne a megoldás, de ha valaki belekeveredik az elmebeteg sátánisták közé, onnan nem szabadul.

Ha menekülni akar, akkor jó messzire kell mennie.

Nem biztos, hogy él, de lehet, hogy igen!

Attól függ mi a hiba, attól függ konkrétan ott mit akarnak vele.

2015. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Azt írták meg akarja őlni a top 8 vezető legbrutálisabban erős spirituális sátánista. Ezt akarták csak, többet nem. Azóta se írt a lány vissza :/
2015. febr. 12. 17:20
 26/42 anonim ***** válasza:
Nekem privátban visszaírt. Él.
2015. febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Meghalt sajnos! még 2014-ben váratlanul szívrohamot kapott, pedig makk egészséges volt. Fiú volt egyébként, és sportoló. Egyik legjobb barátja voltam onnan tudom ezeket. Ő tette fel a kérdést. Mai napig nem tudom mit gondoljak, hogy ők ölték-e meg, vagy csak szívrohamot kapott-e... a szívének soha nem volt baja, 20 éves srác volt. A kérdés ott téves, hogy fiú volt, nem lány.
2015. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 xeniah ***** válasza:
Esetleg érdemes elolvasni a 82-es hozzászólást a fenti linken, és akkor nem kell spekulálni ;)
2015. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha Sharon Osbourne túlélt eddig Ozzy mellett, nem hiszem, hogy a lánynak nagyobb baja lenne.
2015. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Nem írt vissza és ide sem :/


Hat az átok valóban?

2015. aug. 12. 14:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!