Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok, ha a fiú már a randiról hazafelé vezető úton írna nektek?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal, és egyből miután vége lett a randinak, írta, hogy nagyon jó volt velem meg ilyesmi.

Ti mit gondolnátok? Nyomulósnak tartanátok?



2014. aug. 30. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnék semmire. Örülnék, hogy tetszett neki az együtt töltött idő. :)
2014. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul nyomulos. En is eveztem pont ugyanebben a hajoban es nem azert irta mert nyomulos volt, hanem mert tenyleg nagyon jol erezte magat es maris ""hianyoztam""... mellesleg ez volt az elso randink :)
2014. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha te is élvezted a randit inkább örülj neki.
2014. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak jól érezte magát. Miért, ha azt írná, hogy nem érezte jól magát, annak jobban örülnél?
2014. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Természetesen nem az a gond, hogy jól érezte magát, én is jól éreztem magam. :)

Csak nem igazán volt még rendes randim, és ezért furcsálltam, mert mindenhol azt írják, hogy a fiúk nem szoktak a randi napján írni, hogy ne tűnjenek nyomulósnak.

2014. aug. 30. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Örültem neki, meg legalább tudtam, hogy az úton minden rendben volt és haza ért, nem kis táv volt. Hiányoztunk is egymásnak, igaz első randi volt, de már ideje ismerkedtünk, jól esett Páromtól ez a figyelmesség.

Az meg nagy általánosítás, azzal ne is foglalkozz! Szerintem, természetes, hogy irt, hisz jól érezte magát.

2014. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valóban nyomul, de ha így van a továbbiakban is nyomulni fog és azt észre fogod venni. Bevett módszer vagy rossz szokás. Mindenesetre ha zavarni fog a dolog akkor mond meg neki hogy lassabb tempót szeretnél. Ha viszont tényleg oda van érted és őszinte veled, s nem akar ennek vagy annak tűnni, de túlzásba viszi idővel akkor sem történik semmi ha kéred hogy vegyen vissza kicsit, a lényegen nem változtat.
2014. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat, megy a zöld pacsi mindenkinek. :)
2014. aug. 30. 23:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2021. jún. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!