Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan spirituális...

Van itt olyan spirituális sátánista (spiritsoferidu akinek sikerült a spirituális hadviselés pdf-ben lévő ***** technikával kinyitnia a harmadik szemét?

Figyelt kérdés
Mert én fél éve próbálkozunk és semmit a ********* világon nem érzek. Esetleg van olyan aki olvasta, a pdf-et és tudja egy jobb módját a spirituális fejlődésnek. Csomó olyan ember ír nekem aki már asztrálutazáson volt, meg ilyen olyan dolgon én meg csak csinálom a technikákat, de semmit nem tapasztalok.

#spirituális-fejlődés
2014. dec. 14. 22:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom kérdező, én is szerettem volna ilyesmit, próbálkoztam is vele. Szerintem hazudnak!

Már ott bukik az egész, hogy két ennyire ellentétes vallást mint a zsidó meg a katolikus összemosnak. Ha egyáltalán van értelme az egész spiritualitásnak nem hiszem, hogy csak így a neten lehetne olvasni... :(


Amúgy csináld tisztán, ne azt az összelopkodott sz@*zt.

Kundalini jóga, hatha jóga, üres meditáció. Ezeket gyakorold, annak az egészségre mindenképpen pozitív hatásai vannak. Már bizonyították tudományosan (keres rá a neten). Előbb-utóbb csak sikerül valami, ha meg nem legalább egészségesebb leszel. Meg egyszer kipróbáltam az agykontrollt az is érdekes volt.

2014. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 DarkLantern ***** válasza:
9%

11-es, nincs ott semmi összemosás. jézus zsidó volt, ezt tény, mózes zsidó volt ez tény, ábrahám, noé zsidók voltak. Ez tény benne va a bibliában, szal nem kell összemosni semmit, csak nyitott szemmel kell járni.

A harmadik szem kinyílik amint eljön az ideje, nem árt a csakrákat is kinyitni, rendszeresen gyakorlni, és nem kételkedni.

2015. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Éppen a csakrákat szeretném kinyitni. Elvileg a harmadik szemmel kell kezdeni.
2015. jan. 7. 13:39
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Ne fáradj, amennyiben élsz, nyitva vannak.
2015. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Jól van akkor felerősíteni, vagy hogy mondják. Most ugye mindegyik egy alap lebutított gyenge állapotban van és én aktiválni szeretném őket, egy erősebb állapotba, amikor igazán működnek.
2015. jan. 8. 15:19
 16/27 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg a blog szerkesztőitől emailben?


Egyébkéntis most indult részletes leírás az Elysium-on a csakrákról, és alatta rengeteg gyakorlatot is olvashatsz, szerintem pár nap múlva a hatodik csakra is fent lesz, és így a harmadik szem is.


[link]


Ha a csakrás cikkek végére írt több tucatnyi gyakorlatokkal se tudod a csakráidat kinyitni, akkor veled van a baj.

2015. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Persze mindig velem van.
2015. ápr. 17. 14:32
 18/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, az önsajnálatból nem lesz fejlődés.

Ezt szerintem egy tapasztaltab emberrel kellene megeszélned, szóval írj a szerkesztőknek levelet.

Én már nem egyszer kértem az elysiumosoktól tanácsot és segítettek. eridun ugyanúgy.

2015. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Én az eridusoktól kértem és "nem tudja". Azt mondja sikerülhet, de arról nem beszél, hogy neki sikerült-e. És mindig bunkók.
2015. ápr. 17. 18:20
 20/27 anonim ***** válasza:

akkor írj az elysiumra, velem türelmesek voltak. Különbenis mit veszítesz vele?


Én sok csakrámat kinyitottam már, köztük a harmadik szemet is, de még erősítenem kell, hogy legyen asztrális látásom.

Ha én el akarok érni valamit, akkor azért teszek és érdeklődök.

GYK-ra hiába írtad ki, szerintem itt úgysem tud senki segíteni.

2015. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!