Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szentelt kereszt sokat segít?

Szentelt kereszt sokat segít?

Figyelt kérdés
Szereztem a szobámba egyet és szeretném megtudni ,hogy elűzi-e a rosszat?

2015. jan. 4. 17:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Igen.
2015. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha lelkileg megnyugtat akkor ártani nem fog. De komoly mentális betegségeknél nem fog segíteni még ez sem. Azokat bizony orvos segítségével kell kezelni.
2015. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés és a 2. válasz jó kis ellentétet alkot.


Isten vs. Sátán.


A 'keresztet' Istenhez kapcsoljuk, az orvosokat a Sátán által megrontott áltudományokhoz. Hmm, epikus.


Kérdező, pappal konzultálj. Mi azt sem tudjuk mit hívsz rossznak.


Én például rossznak nevezem azt, amikor segítségre szoruló embereket bedrogoznak (begyógyszereznek) ezzel még inkább tönkreteszik őket. Ezt orvosok csinálják, egyébként meg az 'egészségügyhöz' tartozik, és szerintem rossz, bár a kép azért kissé árnyalt. Mások szerint meg nem rossz.

2015. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
gonosz szellemek és démonok ellen kérdezem
2015. jan. 4. 17:56
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha ilyenek vannak.. akkor, nos nem vagyok 'szakértő' ilyen témában, de gondolom némi ima sem árthatna.


Már ha tényleg ilyen szellemek léteznek, és nagyon körülötted szeretnének lenni, meglepődnék ha önmagában egy kereszt távol tartaná ezeket.


Tőlem a rossz embereket és a mocskos céljaikat, háborúikat tarthatná távol valami, erről is azt hallottam, hogy ima segíthetne..


Nem hiszem hogy tudtam segíteni, de azért kívánom a legjobbakat! :)

2015. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 homo ludensz ***** válasza:

A kereszt segít ebben biztos lehetsz. A hitnek is megvan az őt megillető helye és az (orvos)tudománynak is.

Egymás elé vagy egymás ellentétévé beállítani nagyon "egyszerű" gondolkodásra utal.

A megfázásra is ad a testet gyógyító orvos gyógyszert és nem rinyálsz,beveszed. A mentális (lélek) betegségére is ad gyógyszert a pszichiáter(orvos) az hülyít,butít,bekábítószerez. Különös megközelítés.

2015. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne, akkor a hited által nehezebben megkörnyékezhető vagy. Kisebb dolgok ellen lehet hatékony, ha pont némi hit hiányzott, hogy elbírj velük. Ennél többre ne számíts.
2015. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 homo ludensz ***** válasza:
A 3.hozzászólónak ajánlom.
2015. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Megfázásra nincs 'gyógyszer'. Meg úgy egyébként is, kifejezetten kevés az a gyógyszer, aminek bármi értelme van azon túl, hogy profitot jelent egy iparnak.


Tehát alapvetően nem veszünk be gyógyszereket.


Mentális problémákra főleg nem, mert a pszichiátria és a pszichiátriai szerek a legocsmányabbak között vannak. Ott szó sincs gyógyításról.

Természetesen a megfázáskor divatosan használt paracetamol és egyéb enyhén májkárosító mérgeknek sincs halvány közük sem gyógyításhoz.


Az orvostud.. az orvosi gyakorlat ma már idejétmúlt és tudománytalan. Maga az orvostudomány részben jó, részben manipulált és pusztán anyagi érdekeket kiszolgáló. De van néhány értelmes eredmény is benne.

2015. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

9-es. Te még soha nem voltál komoly beteg, hogy ilyen ostobaságokat írsz? De olyan családtagod sem volt, aki pszichiátriai kezelésre szorult. Nekem volt ilyen családtagom aki kezelés és gyógyszerek nélkül önveszélyes volt. Így is állandó odafigyelést igényelt.

A kérdezőnek: démonok és szellemek NINCSENEK, csak aki hisz bennük, azok félnek tőlük. A szentelt kereszt pedig csak szimbólum annak, aki vallásos. De nem véd meg semmitől.

2015. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!