Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mirella jósnőnél csináltattam...

Mirella jósnőnél csináltattam szerelmi kötést (szerelmi-kotes. Tuti. Biz), az első két nap rendben megvolt, a harmadikat is megcsináltam. De most nem tudom elérni. Mi lehet az oka? Amúgy a véleményeket is szívesen fogadom!

Figyelt kérdés
(kérlek, azok válaszoljanak, akiknek segítő hozzászólásai vannak)
2015. jan. 20. 13:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Mirella jósnő anyukáját csókoltatjuk....
2015. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Átbsztak :DD remélem jó sokat fizettél
2015. jan. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
52%
Nem akarlak lelombozni, de saját tapasztalataim alapján ne várj sokat tőle... :( nekem is eltűnögetett mindig volt indok, betegség, gyerekek, spam-ba került levelek... majd jött azzal, hogy nem hat mert rosszul mért fel kéne egy teljes elemzés, ekkor mondta, h húúú rontás van rajtam (az elemzés egy láthatóan összeollózott munka volt, sok helyen nyelvtanilag látszott h innét- onnét összevágott szövegek) Na mindegy lényeg h sajnos számomra nem nyújtott segítséget. De ha te tusz hinni, és hiszel benne akkor kitartás! :) ha gondolod írj privátban...
2015. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 cintia20 válasza:
46%
nekem is igért ezt azt de nem jelentkezett már rég ota biztos a lové már nyista és bottal üthetjők a pénzünk nyomát ha korrekt lenne adna telefonszmot vagy nem tünne el csak igy hipp-hopp ha meg az lenne a baj hogy sokan keresnék mert annyira jó korlátozta volna le a hivásait pl naponta este 9 től 11 ig és enyi utánna kikapcsol és másnap este folyt köv ha korrekt lenne de hát igy most nem tünik annak vagy csak beetett minket
2015. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sikerült a kötés nála, és elemzést is csinált, semmi baj nem volt vele, teljesen korrekt volt, az tény, hogy nem mindig volt elérhető, de ezt elvárni se lehet 7 ezer forintért, hogy éjjel nappal készenlétben álljon. Amit ígért azt teljesítette, aki meg levelezőtársat keres annak nem ő való.
2015. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Mirellát soha nem is lehetett elérni telefonon, ki is van ez írva a honlapjára, hogy nem is volt és nem is lesz telefonos elérhetősége, tehát a 4. válaszoló azt se tudja kiről van szó...
2015. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
33%
Sziasztok!Nem értem,hogy miért vagytok felháborodva?Velem teljesen korrekt volt,amit ígért azt betartotta.El kell mondjam,hogy még ugyan nem teljes siker a boldogság keresésem,de változatlanul bízom benne. Nem tűnik el,amint írok neki e-mailt,rövid időn belül válaszol. Van értelme,amit ír-tanácsol.Én teljesen meg vagyok elégedve, ő legalább nem hülyeségeket beszél,mint a kereskedelmi tévékben az ezotéria bohócok.
2015. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
56%
Nem hittem benne a mai napig.Kipróbáltam és sikerült Mirella segítségével.Igaz, nem azonnal,butaság is ilyent feltételezni.Köszönöm neki,hogy újra visszaadta a boldogságomat,amiről már kezdtem lemondani.
2015. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A kötés óta nekem sem válaszol az emailjeimre...nem tudom miért, többször volt már ilyen h elsőre nem válaszolt, elküldtem mégegyszer és akkor írt, de most semmi.


Amúgy akinek már sikerült a kötés annak mennyi idő alatt kezdett hatni?

2015. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Sziasztok!


Ėn is most írtam neki először tegnap. Ma már válaszolt is. Nekem olyan megbízom benne ėrzėsem van. Remėlem minden klappol.


Kíváncsi vagyok,hogy nektek mennyi időbe telt, amíg ismėt helyre állt a boldogságotok.

2015. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!