Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám elérni, hogy...

Hogy tudnám elérni, hogy amikor szívügyekben nincs minden rendben, akkor is jókedvű legyek?

Figyelt kérdés
Úgy értem...ha valakivel együtt vagyok, vagy ismerkedek, és jól alakulnak a dolgok, vagy ha nincs senki, akkor olyan vidám vagyok, hogy mindenki szeret a közelemben lenni, vicces vagyok, meg minden ilyesmi. Viszont ha nincs rendben valami, az olyan szinten kihat a mindennapjaimra, a viselkedésemre, hogy rossz rám nézni. Oké, ez valamilyen szinten normális, de azt hiszem, hogy nálam kicsit kezd átcsapni abnormálisba. Nem kéne, hogy más emberektől ilyen szinten függjek. Ez társfüggőség? Mit tegyek? Hogy érhetném el, hogy alapjaiban legyek vidám, vagy legalább is jobban kezeljem azt, amikor nem alakulnak jól a dolgok szívügyek terén?
2013. szept. 28. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kéne, hogy más emberektől ilyen szinten függjek."

Igen.

Legyen önbizalmad, ha egyedül vagy akkor is jól kijőjjél saját magaddal! Az az ember érzi igen jól magát aki a saját társaságában is jól kijön saját magával!

Legyél egyedül, csendben. A gondolataidat ami feljön benned, azt figyeld meg, hiszen az vagy te. A többi a hangok csak elnyomják, mások írányítanak. Csendben egyedül, fogod felfedezni magad, tudsz változtatni saját magadon, így rá fogsz jönni mit kellene változtatni, ahhoz, hogy szívügyekben is tartós kapcsolatod legyen.

Vagy függsz a másik személytől, vagy uralni akarod valamilyen módon, kerülöd az egyedüllétet, menő akarsz lenni, vagy csak cikinek érzed ha nincs barátod, vagy épp tegyen aki írányít. Sok mindenért ez kialakulhat benned.

2013. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Onfejlesztessel tudod elerni azt, hogy eszrevedd amikor az erzelmeid befolyassal vannak a gondolataidra es te iranyitsd hogy mi tortenik.

Amikor pl. szakitasz es szivfajdalmad van csupa negativ gondolat onti el az agyad. Ezt eszreveszed es tudatosan valtoztatsz ezen. Nem vagy az erzelmeid aldozata, ugymond.


En ezt a szintet a Holosync meditacios hangok hallgatasaval erem el.

Persze ha banat er meg most is elsirom magam, de mar nem tart honapokig (volt egy szerelmi csalodas ami egy evig tartott) hanem en dontom el, hogy meddig "gyaszolok" es utana tovabb lepek es ujra happy minden, meg akkor is ha egyedul vagyok.

2013. okt. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!