Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » David Icke:"végtelen szeretet...

David Icke:"végtelen szeretet az egyetlen igazság minden más csak illúzió"?

Figyelt kérdés

Ez az idézet, engem nagyon megfogott !

Egyetértesz ezzel ? Ez értelmezve spirituálisan összeegyeztethető az okkultizmus bizonyos irányzatával?


[link] egyébként eme gondolatok a kvantumfizikai megfigyelés alapú paradigmával egyezik, sőt annak bizonyos fokú alternatív továbbfejlesztése



2015. jan. 31. 17:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Ez, kerlek, egy tokeletesen ertelem nelkuli maszlag. A Kiskegyedben lehet ilyeneket olvasni.


David Icke-vel meg csak ovatosan, a pasas futobolond, tole szarmazik a reptoid-agymenes is...

2015. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Ahány ember, annyi igazság.

Kvantumfizikát pedig hanyagold.

2015. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Ozmium42 ***** válasza:
89%
Nem vagyok benne biztos, hogy a sült csirkecomb krumplipürével, amit az imént ettem, végtelen szeretet volt-e, vagy illúzió.
2015. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Ozmium42 ***** válasza:
82%
Viszont eszem hozzá kvantumparadigma gyümölcslevest, hátha akkor rájövök. Te vagy az, Zoltán?
2015. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem gondolod, hogy én ezt reggel korán forró kakaó nélkül végig fogom olvasni? Én azt mondanám, hogy ezt a blogot egy nő írta kifejezések erre utalnak és az érzelmek is. Zoli az ilyen érzelemkifejezések részedről egy másik azonos nemű iránt szerinted mit jelentenek? Legjobb lenne, ha végre bevallanád magadnak, hogy szerelmes vagy David Ickébe. :DDDD
2015. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
David Icke:"végtelen szeretet az egyetlen igazság minden más csak illúzió"?
2015. febr. 2. 15:46
 7/21 anonim ***** válasza:
2015. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Az Egyik Fekete válasza:
81%
A szeretet érzését az agy limbikus rendszere generálja, leginkább szociális okokból fontos. A többi csak illúzió.
2015. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A világ alapja a megfigyelés, amit megfigyelsz az létezik. Ha rejtett félelmeid vannak az válik valóra, ha képes vagy elengedni a félelmeidet, akkor a vágyaid teljesülnek be, bár ez utóbbihoz nagy bölcsesség szükséges.

[link]

2015. márc. 8. 12:45
 10/21 A kérdező kommentje:
A barátaim körében, az intelligensek, iskolázott, értelmiségiek kedvelik és érdeklődnek a filmjei iránt. Nálatok is így van? Eltitkólják nálatok az ismerettségi körödben?
2015. márc. 16. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!