Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tapasztalt demon idezoket...

Tapasztalt demon idezoket szeretnek kerdezni. Eszre veteleiteket tapasztalaitokat. Sikerult-e mar az idezes. Ha igen akkor milyen konyvbol olvastatok?

Figyelt kérdés
Kerem az ateista vagy mas egyeb szkeptikus szemelyek ne irjanak ide mert csak magukat jaratjak le azzal h ilyen tema kort nezegetnek. A valaszokat elore koszonom!

2015. febr. 21. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Bibliából.
2015. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen tapasztalt idéző az, akinek nem sikerült? Miért kellene hozzá könyv? Amiket ebben a témában írtak, elég régiek, akkor sem fedték igazán a valóságot. Ez nem olyan dolog, amit könyvből tanulhatsz.
2015. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tenyleg akkor honnan?
2015. febr. 21. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudom mihez értesz, de megpróbálom egy hasonlattal érzékeltetni. Ha ahhoz a témához sem értesz, akkor legfeljebb mellényúltam.

Képzeld el úgy, hogy a régi könyvek segítenek egy teljesen kezdő embernek telepíteni a Windows 95-öt. De az akkor volt, akkor kellett, és nem a te generációdnak szól. Te Windows 8-at használsz (amihez a jelen példa szerint tegyük fel, hogy nem létezik leírás), és bár néhány dolog egyezik, teljesen más a felépítése. Az alapok hasznosak, de tapasztalat kell ahhoz, hogy rájöhess hogyan működnek a dolgok. Ki kell próbálnod, meg kell nézned, lejegyezni, hogy ha valamit csinálsz, abból mi lesz, megnézni, hogy ennek mi az oka stb. Ha van olyan könyved, aminek nincs köze a vallásokhoz, és nem mostanság íródott, akkor van rá esély, hogy a legalapvetőbb dolgokat megismerheted belőle. A többit magadtól, vagy sehogy.

2015. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A démonidézés nem játék. Nem múlik el nyomtalanul a jelenlétük és mindig elveszik a maguk jussát.Legtöbb esetben idegösszeomlást, tudathasadást, paranoiát okoznak.
2015. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam démonokat idézni, de sajnos a feleségem nem engedi levenni a falinaptárt. Így mindig meglátják, hogy 2015-öt írunk, és sikítva takarodnak vissza a középkorba.
2015. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy mit keresek én itt? Kíváncsi voltam, ki akar a XXI. században démonokat idézni. Mez aztán az, hogy valamiben nem hiszek, az nlam nem merül ki annyiban, hogy "ilyen nincs, és kész". Istenben sem hiszek, mégis elolvastam a bibliát, mert a tudnivágyásom erre sarkallt. Az a fajta tudnivágyás, ami ezek szerint rád nem volt jellemző, amíg az iskolapadot koptattad.
2015. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nem könyvből idéztem. Sok démont könyv nélkül is meg lehet idézni. Ajánlom: Daruma-san, Hanako-san...
2017. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!