Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek Rotweiler kutyájuk...

Akiknek Rotweiler kutyájuk van, megosztanátok a tapasztalaitokat?

Figyelt kérdés

Nehéz- e nevelni?

Mennyi időt foglalkoztok vele naponta?

Jártok vele kutyasuliba vagy egyedül is boldogultok?

Van aki első kutyaként is bevállalta?


2014. júl. 24. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A roti kemény dió, olyannyira, hogy normális tenyésztő elsőnek csak szukát ad, de azt is csak akkor, ha elég alkalmasnak találja a gazdit. Nekem már volt nem egy őv fajta kutyám, de még mindig nem vállalnék be, max egy szukát. Pedig oda vagyok értük.
2014. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, segítség volt a válaszod :)
2014. júl. 24. 22:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt rotim, most meg roti-nj mixem van. A roti nem volt domináns, a mostani kutyám az.

1: Attól függ. Kinek mi a nehéz. Rotit bevállalok, de pl egy beagle-t nem.

2: sokat, fizikai és szellemi lefárasztás is kell, na meg fegyelem :)

3: is-is. Mármint nevelni nem onnan tanultam, oda csak a móka kedvéért és okosításért mentünk.

4: nem.

2014. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is Little Red.

Kaptunk volna ajándékba egy rottweiler szuka kiskutyát, de mivel kezdő kutyás vagyok visszautasítottam.

Úgy érzem nem nekünk való, nem tudjuk megadni neki azt, amire szüksége van ahhoz, hogy boldog, kiegyensúlyozott kutya legyen.

Másrészt úgyis rám hárult volna a nevelése, én meg nem vagyok elég erős hozzá. :)

2014. júl. 24. 23:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bölcsen gondolkodtál! Bár más is így tenne....
2014. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, önismerettel rendelkezel és ez nagyon jó tulajdonság! Kívánom, hogy legyen majd kutyád, amit tényleg Te választasz!
2014. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítéseket, igen én is úgy érzem jó döntés volt.
2014. júl. 27. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha egy könnyebb fajtát választasz elsőnek, könnyen lehet, hogy később már bevállalhatsz egy rotit, ha kitapasztalsz dolgokat a kutyanevelés terén.
2014. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom. Igazából nekem három fajta kutya tetszik.

Golden retriver, labrador és most láttam egy bullmastiff kutyát, nagyon szép és okos szemei voltak, teljesen elbűvölt.

Abban biztos vagyok, hogy ezek közül fogok választani majd, ha itt lesz az ideje.

2014. júl. 28. 16:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze a roti is tetszik, de szerintem, ha lesz sokadik kutya lesz az én életemben.
2014. júl. 28. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!