Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A mi családunkban az egyik...

A mi családunkban az egyik lányunk és a férje között 16 év a korkülönbség. Két gyereküket nevelik szépen, megértésben, szeretetben. Mi ebben semmi elítélendőt nem látunk. Tényleg ennyire rosszak vagyunk ezért?

Figyelt kérdés

"hanyok a beteg aberalt tarsadalomtol ahol mindent szabad.

Hanyok attol hogy a normalis emberi erkolcsok normak es ertekekeket lenezik es azt hiszik hu o fejek meg modernek ha mindent toleralnak ami aberalt.

A tarsadalom korcs ennel korcsabb mar nem lesz

Nem tartok veletek"



2014. nov. 16. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Jajj, dehogy van ezzel bármi gond. Ne törődj az ilyen bejegyzésekkel. Én meg az előítéletes, okoskodó emberektől hányok. :)
2014. nov. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mi a fene ***** válasza:
89%
Miért lenne baj ? Ha eddig nem volt ? Vannak fiatalos öregek, és vannak fiatalok akik öregesen viselkednek. Együtt fognak megöregedni és ez olyan szép, ha igy szokjátok meg, mi a probléma ?
2014. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Én 30 éves voltam, amikor megismertem a második férjemet, aki akkor 45 éves volt. Nyolc éve együtt vagyunk, és sokkal jobban kijövök vele, mint az első férjemmel, akivel egyidősek voltunk. A férjem most 53 évesen is nagyon aktív, nagyon sportos, fiatalos, imádja a két kislányunkat. Engem senki nem szólt még meg emiatt.
2014. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Semmi elítélendő nincs benne.Ha boldogok együtt, senkinek semmi köze hozzá.Rosszakarók mindig voltak/vannak/lesznek.Ha nem a korkülönbségbe,akkor belekötnének másba.Nem kell rájuk figyelni.
2014. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
74%

A mi családunkban is van ilyen,CSAKHOGY ott a gyerek 28 a nő 44 éves.Na az anyjáék nem örülnek neki,mert a nő csúnya és van két gyereke,és szerintünk csak kihasználja őt.Szerencsére még nem házasok.

DE nálatok,ha a férfi az öregebb,azzal nincs semmi gond,ha az ő gyerekeik,akkor meg pláne.

A többiek véleményével meg ne törődj.

2014. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
87%
100 évvel ezelőtt még az volt a normális, ha a férj legalább egy tizessel idősebb volt. Ez csak szokás kérdése, hogy mit tekintünk normálisnak.
2014. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Kedves #5.Nem szép a kettős mérce.Azért mert a nő az idősebb,ugyanúgy lehetnek boldogok.Nem sok nő van akinek 35 felett nincsen. #4 voltam.
2014. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Én 31 éves nő vagyok,a párom 50.Én nem érzékelem a korkülönbséget,a környezetünkben van aki furcsálja,van aki elfogadja.De hát az ő véleményük,az életünket meg mi éljük.Én mindig is érettebb férfival képzeltem el az életemet.Nagyon szeretjük egymást,mindenben egyetértünk,tehát nem számit a korkülönbség.
2014. nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Ne törődj a rosszindulatú megjegyzésekkel, a rosszakaró emberekkel. Az én párom 35 éves, én 20 vagyok. (Én vagyok a lány) soha nem kersetem kifejezetten idősebb párt, az előző barátaim velem egyidősek voltak. Ő sem úgy bukkant rám, hogy fiatal lányt keresett. Egyszerűen csak egy rendezvényen egymás mögött álltunk sorban, és azóta együtt vagyunk :) Tervezzük az összeköltözést, a közös életünket, és soha nem voltam még ilyen boldog.
2014. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

4. Válaszoló

De a nő csunya és nem ad magára.Még bajsza is van,és csak kihasználja őt.

Ha jól nézne ki,és a gyerekei sem olyanok volnának,mint amilyenek,akkor azt mondom oké,de így!

2014. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!