Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Különleges képességek? Többi lent

Különleges képességek? Többi lent

Figyelt kérdés
hallottam hogy az embereknek van különböző képesség pl éreznek dolgokat vagy látnak szellemet stb vagy hallanak hangokat vagy még sok más ezeket hogy lehet használni és kik tudják használni? Akik hisznek ebben vagy aki uyg születik hogy van neki ez az adotság? Esetleg lehet hogy nekem is van csak nem tudom használni?

2015. márc. 10. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Energiák észlelése, agyi szint és erre való intuició kérdése.
2015. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ozmium42 ***** válasza:
73%
Csukott szemmel is látom, ha valaki kamuzik.
2015. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy te a sötétben is megérzed a büdöset?
2015. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Hétköznapibb különleges képességek is vannak, nem kell feltétlenül misztikus dolgokra gondolni. Egy kolléganőmnek pl. nagyon éles a hallása, olyan halk zajokat is meghall, amit egy átlagos ember csak akkor, ha közel megy a zajforráshoz.

Van, aki nagyon jól ráérez a másik ember hangulatára.

2015. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
szerintem ezek veleszületettek, családban öröklöttek
2015. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem elnyomni az érzelmeket.

Van amikor annyira elborul az agyam, hogy legszívesebben...De levezetem magamban.

2015. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is van egy különleges képességem. Varázslatosan tudom eltüntetni a sörösüveg tartalmát.
2015. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
70%
Én a vízbül veszem ki a zoxigént.
2015. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tisztán látásnak hivják ezt a képességet, bizonyos emberek megérzik a szellemek jelenlétét, akik tovább fejlesztették ezt a képességet, képesek látni is, egy bizonyos "harmadik szemmel". Amugy mindenkiben meg van ez a képesség, csak akaratunk ellenére, ugymond, kineveltük magunkból.


Idézet: "A tisztánlátók képesek érzékelni szellemi entitásokat úgy, mintha azok fizikai lények lennének, akik előttük állnak, vagy úgy, hogy lelki szemeikkel látják őket, mint egy mentális képernyőn."


A google-ben nagyon sok dolgot ír, nézz utána :D

2015. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van aki úgy születik igen, de te is hajlamos lehetsz felvenni egy különleges képességet.

Én kisebb koromban láttam az auráját embereknek. Sajnos ez eltűnt 10 éves korom körül.


Az energiákat is látom, ha erősen koncentrálok. Főleg vezetékek mellett, illetve a földből, és természetből jövő energiát is.

Mellesleg tudok manipulálni embereket kizárólag koncentrációval.

2015. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!