Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van egy oldal az interneten...

Van egy oldal az interneten ahol furcsa jelenésekre kaphatunk választ?

Figyelt kérdés
tudom ott van a "jelenések könyve"-de olyan kérdésem lenni amit meg kéne válaszolnom magamnak, ami abban nincs, és itt nem tehetem fel..., de ha van egy ilyen oldal azzal nagyon sokat segítenétek!

2015. ápr. 7. 12:48
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

[link]

Nagyon sok dologra kapsz tőle választ. Még az élet értelmére is.

2015. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Missi_Key ***** válasza:
100%
szerintem itt is bőven felteheted.
2015. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van. Kérdezz itt is bátran.
2015. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hallottam már a tisztánhallás képességről, és úgy gondolom, hogy ezzel a képességgel én is rendelkezek...

Ugyanis minden este hallok egy különös fuvola szerű hangot, én amúgy egy erdőtől egy pár házra lakom, és szinte biztos vagyok benn, hogy az erdőből jön!

Azért érdekelne, mert ha ez nem igaz akkor egyszer elmegyek oda és megnézem, hogy mi is adja ki ezt a hangot, de nem sok merszem van hozzá... :/

2015. ápr. 9. 16:55
 5/8 A kérdező kommentje:
És ezt a hangot csak esténként hallom
2015. ápr. 9. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Ketten vagy többen menjetek be az erdőbe, és nézzétek meg mi adja ki azt a fura hangot. Lehet, hogy egy éjszakai állat.
2015. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ja amúgy azt elfelejtettem írni, hogy már kérdeztem a nővéreimet, hogy hallják-e? olyankor amikor én hallottam, de mindig azt mondták, hogy nem, ezért is nagyon furcsa nekem, de ma vagy holnap este kimegyek az erdőbe egy barátommal, és megnézzük, legalább én hallom... :D

és nem tudom, hogy mit kéne vinni biztonság kedvéért, kést viszünk ha valami állat vagy valami, hogy ha kell megvédjük magunkat... :/

2015. ápr. 10. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:
NA MI VOLT??????!
2015. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!