Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak nekem furcsa az a könyv?

Csak nekem furcsa az a könyv?

Figyelt kérdés

Gondolkozom hogy megveszem mind a 7 részt, láttam ezt a könyvet és furcsának találom hogy csak 760 oldal. Hogyha azt nézzük hogy mindegyik könyv kb 200 oldal akkor ennek a könyvnek legalább 1400 oldalasnak kellene lennie :S Még ott alul írták is kommentbe hogy nem rövidített meg hogy mindegyik, de nekem akkor is furcsa.


[link]



2014. jan. 8. 19:14
 1/4 cathilina ***** válasza:
Nekem ez megvan. Vedd figyelembe, hogy amikor egyesével adták ki őket, akkor kb feleakkora lapokat használtak, ráadásul nagyobb betűkkel nyomtatták. Szóval szerintem nem furcsa, hogy 760 oldalban ki tudták adni az egészet.
2014. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor teljes egészében benne van mind a 7 könyv?
2014. jan. 8. 19:35
 3/4 cathilina ***** válasza:
Benne van mind a hét rész, ahogy azt C. S. Lewis professzor úr megírta.
2014. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek rövidke könyvek, és egy picit gyerekesek is, mert gyerekeknek íródott (elsősorban). Így igen, belefér a 760 oldalba.
2014. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!