Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nemkívánatos személy félreállí...

Nemkívánatos személy félreállítása mágia?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van fent egy pár a neten, de ha valakinek van esetleg valami más/jobb módszere, netán tapasztalata, vagy bármiféle meglátása, azt szívesen venném.


Azért kellene, mert két általam szeretett személynek egy harmadik nagyon sok bánatot okoz. Nekem személy szerint semmiféle kapcsolatom nincs ezzel a harmadik féllel, de nagyon elkeserít, hogy a többieknek ennyi fájdalmat okoz. Ő valójában nem is csinál semmi rosszat, sőt azt sem tudhatja, hogy nekünk problémát okoz, de sajnos az ő személye váltja ki ezt a rengeteg negatív energiát és keserűséget. Kommunikációval nem lehet megoldani a helyzetet, és sajnos elkerülhetetlen, hogy jelen legyen a környezetünkben (se beszélni nem tudok vele, se elküldeni, mivel a közelben lakik), ezért szeretném őt más módon távol tartani mindannyiunk életéből ha lehet, persze ártani sem szeretnék neki. Ha nem világos a sztori, válaszolok a kérdésekre.



2015. ápr. 9. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért nem önmagatokban keresitek a hibát?

Miért nem kívánatos személy?

El lehet költözni...


Gondolom, a szeretett személy nyivákol, mert szerelmes egy álomképbe, ami nem lehet az övé.

2015. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oké, leírom érthetőbben is. A két legjobb barátom már régóta egy párt alkotnak, de a srác beleszeretett egy nőbe a munkahelyén. Nem történt köztük semmi, a nő nem is tud semmiről, de a srác barátnője rájött (voltak bizonyítékok). A srác állítja, hogy már elmúlt, de mivel minden nap találkoznak, meg ráadásul közel is laknak egymáshoz, a barátnője nem tud ebbe belenyugodni, és felőrli a féltékenység, lassan az idegei is rámennek.

Nekem mindegy, lenne, hogyan tűnik el az a másik nő, felőlem akár kaphatna egy jobb állást is máshol, vagy egy nagyobb házat (valahol messze), csak ne legyen a közelükben, úgy, hogy az mindenkinek jó legyen.

2015. ápr. 9. 16:30
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze a hibát ők is kereshetnék (talán keresik is) magukban, de én mint kívülálló ebbe nem tudok beleszólni. De engem is megvisel a dolog, ezért szeretnék valahogy segíteni.
2015. ápr. 9. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Olyan pasit kell keresni, aki megbízható.

Mindenkit nem lehet félresöpörni.

Egyyszerűbb a pasit.

2015. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

"Azért kellene, mert két általam szeretett személynek egy harmadik nagyon sok bánatot okoz."


Ha reálisan belegondolsz, nem az a harmadik "okozza" azt a sok bánatot, keserűséget, negatív energiát, hanem az a felismerés (nyilván mindkét fél részéről), hogy odáig jutott a kapcsolatuk, hogy egyikük beleszeretett valaki másba, a másik fél részéről pedig emiatt - érthetően - megingott a bizalom, és alapjaiban ingott meg a kapcsolatuk.


Ha én ilyen helyzetben lennék, elengedném a Páromat, ha egyszer mást szeret, máshoz vonzódik, de ha tegyük fel mégis vele akarnék maradni, és ő is velem, akkor tudnám, hogy ahhoz, hogy fel tudjam dolgozni, amit történt, és újra tudjak bízni benne, nem a harmadikat kell "félreállítani" az útból valami módon, (már csak azért sem, mert potenciális harmadik az bármikor felbukkanhat az ő életében is és az enyémben is), hanem valami egészen mást kell tennem, tennünk.


(Azt mondjuk nem tudom elképzelni, hogy ha még az a nő sem tud a férfi vonzalmáról, akibe beleszeretett, akkor mégis milyen bizonyítékokból tudott erre rájönni a barátnő, de a lényeg szempontjából végül is nincsen jelentősége.)

2015. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Nincs olyan, mágia.

Minden ami megtörténhet magyarázható fizikával.

2015. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Tipikus karmikus élethelyzet.


Zavaró tényező a puszta jelenléte? Akkor a hiba a ti készüléketekben van. Ott kell megoldani a problémát és többet nem fog zavarni a jelenléte... :DDD

2015. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SZücsöm ***** válasza:
Hát én azt tanácsoltam volna hogy 1 Mágikus tökönrúgás megoldana minden problémát de a nőnemű egyedek immunisak az effajta ártásokra.
2015. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
neked ehhez semmi közöd,ne haragudj,de ez más szabad akaratának a befolyásolása, ami fekete mágia. kérés nélkül senkin nem segítünk,mert átvesszük a karmáját. nekik kell megoldani
2015. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!