Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Most a pünkösdi kegyelemmel...

Most a pünkösdi kegyelemmel teljesen, hogyan kezdjek az auralátás tanulásába?

Figyelt kérdés

Szevasztok ! Most egész pünkösdön van időm elméjedni a spiritualitásban. Szeretnék aurát látni és ebben kérem a segítségeteket. Aki nem hisz és nem ért hozzá, az ne válaszoljon, mer csak hátráltat.


Szóval régóta érdekel az, hogy aurát lássak. Nagyon akarom látni a szép fényeket, amik kijönnek a testből a csakrákon és hogy a betegségek lenyomatait is lássam. Végre egész hétvégén szabin vagyok és így teljesen el tuttam engedni az anyag, a materialzmus börtönének érzését. Oda tudok figyelni a spirituálista rezgésekre. Nem jártam iskolába, így nem tudták kimosni az agyam, meg átnevelni, szóval gyermeki tisztaságú lélek vagyok és nyitott. Hogyan kezdjek hozzá?


Olvastam spirituális oldalakon, hogy Pünkösdkor az Isteni áldás 100x-osan erősen hat most, így most behozhatom egy hétvége alatt egy év tanulását. Az auralátás tanulásához idő kell tudom, de a 100x energiával, ami az áldásból jön. 100*3 nap (pünkösd)=300 nap~ 1év. Azaz 1évnyi tapasztalást lehet gyűjteni most az Isteni kegyelembűl


Nem várom el, hogy a teljes aurát lássam, csakrástól, de legalább az alapszíneket vagy az aura főszínét, hogy tudjam akivel beszélek hazudike vagy sem. Meg hogy mikor változik a fő szín, ilyesmit jó lenne megtanulni. Szombaton az első nap, nézegettem az emberek széleit, mert a testükhöz közel a legerősebb az aura kisugárzása olvastam ezt. Sajnos nem láttam még semmit. Az emberek szélein a testükön kell nézegetni valamit? Fókuszálni kell vagy mit kell tenni? Hogyan kezdjek neki?


2015. máj. 24. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Nézz mélyen hosszasan a Napban és aztán színes fényes foltokat fogsz látni az emberek körül.

2015. máj. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem jártál iskolába?? Akkor hogy tanultál meg írni??

Na mindegy.

Az aurát így láthatod:

Mindig az illetö feje tetejét nézd, hosszasan, lehetöleg pislogás és szemmozgás nélkül. A fej tetején a legkönnyebb meglátni. úgy nézd, mintha a fej mögé akarnál nézni (persze nem tudsz, mert nincs superman szemed) nemtudom érthetö-e :-)

Az a legjobb, ha saját magadon gyakorolsz elöször. Ezt úgy csináld, hogy tartsd egy sima fehér háttér elé a kinyújtott karodat, az ujjaidat pici résre nyisd ki és nézd folyamatosan két ujjad közti rést. Elöször ilyen vékony fehér sávot fogsz látni, aztán meg a színeket is ha ügyi vagy.

2015. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Hallottál már a magántanulásról?
2015. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is el kell döntened, hogy a hitedet a bibliára alapozod, vagy más spirituális irányzatokat követsz. Pünkösd a bibliai isten(már az ószövetségben) által elrendelt ünnep. Ő pedig csak azokra oszt áldást, akik az ő parancsait követik. Ő pedig bizony azt parancsolja, hogy a hívei közt ne legyenek látók, és jósok. Nem egészen igaz ez a százszoros áldás, de az auralátásra nem is lenne lehetőséged kihasználni. Az auralátás megtanulásának több éves folyamatát előbb legalább ugyanennyi idő olvasás, és elméleti tanulmányok előzik meg. Előbb az elméleten ess túl, a sok könyv közös pontjait vesd össze, és ha már kialakult egy képed, akkor tudod elkezdeni átültetni a gyakorlatba.
2015. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

"Nem jártam iskolába, így nem tudták kimosni az agyam, meg átnevelni, szóval gyermeki tisztaságú lélek vagyok és nyitott."


- Fogalmazzuk át: nem kaptál megfelelő oktatást, így nem váltál védetté az áltudományos maszlagokkal szemben. Gyakorlatilag bármit elhiszel, ami szembe jön és jól hangzik. Nevezhetjük gyermeki ártatlanságnak a hiszékenységet, de attól még nem lesz jobb.

2015. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Aura, csakra, és más okkult-pogány-démonikus hiedelmeket keverni a Pünkösddel, a Szentlélek kitöltetésével (ennek az ünnepe Pünkösd) és azzal az Isteni Kegyelemmel amelynek közlője a Szentlélek, és amely Kegyelemnek része a Szentlélek kitöltetése:

Ilyen durva istenkáromlást talán még az életben nem láttam!

2015. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Neee! Lenyomták a jól átgondolt és megfontolt válaszom az önbíráskodók Pedig annyit törtem az okos kis buksim, hogy segítségére legyek a kérdezőnek, hogy még azt se mondtam neki, hogy az auralátás nem létezik, aki hasonlót lát menjen el szemészhez vagy pszichiáterhez. Sőt azt sem mondtam neki, hogy az Iskolázatlanság nem kiváltság, hanem hátrány! Nem kérdeztem meg tőle, hogy hol fogják felvenni iskolázottság nélkül, nem kérdeztem hol dolgozik, semmi ilyesmit nem kérdeztem. :(
2015. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annak a vallásnak egyik ünnepét hívni segítségül szádékolt tanulásodhoz, amelyik szigorúan tiltja azt, enyhén szólva is nagyfokú következetlenség!
2015. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!