Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Auralátás vagy valami baja...

Auralátás vagy valami baja van a szememnek?

Figyelt kérdés
Milyen az amikor valaki auralátó? Pár hete fényes és színes kontúrokat látok emberek körül, élénk zöld és sárga színűeket. Ez lehet az? Ha igen, mihez kezdjek ezzel?
2013. dec. 14. 11:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
a helyedben elmennék szemészhez...
2013. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
40%
Meg méginkább pszichológushoz, ha ilyenekben hiszel.
2013. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezotéria témakör. kérem haladjon tovább
2013. dec. 14. 13:03
 4/24 Evele123 ***** válasza:
Ha voltál a szemészeten és negatív lett az eredmény, küldj privátot.
2013. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
zöldhályog
2013. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%
az aura látás ilyen :) ha akkor látod ha sokáig nézed az ember egyik testrészét és színt látsz körülötte akkor igen azaz aurája. vannak olyan emberek akik rá néznek és már látják az ember auráját és nem kell 2 percig nézni. a sok hülyével meg ne foglalkozz :) írhatsz privit ha érdekel még valami :)
2013. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát neked nem csak a szemeddel van baj ...
2013. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%
semmi baja a szemének. ha hülyeségnek tartjátok ezeket a dolgokat el lehet egyébként innen kotródni ;) nem adtok hasznos tanácsot se de azért mondjátok hogy zöld hályog meg ilyen baromságok.
2013. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
a zöld hályognak egészen más tünetei vannak, és idős korban, cukorbetegeknél alakul ki. Én egyik sem vagyok. Persze lehet ritka degeneratív betegségem, de annak is lennének egyéb tünetei is, amelyek szintén nem állnak fenn.
2013. dec. 14. 14:42
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem valóban láthatod az aurát, nálam is sűrűn van ilyen, általában "élénk" színek, bár úgy vettem észre, hogy aki éppen pozitív érzelmeket él át annál szép élénk színek vannak, a negatív érzelmeknél, meg általában szürkés,sötétebb vagy fakóbb színek láthatóak. Nem igazán kell vele foglalkozni. Nálam csak akkor jön elő, ha elbambulok.
2013. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!