Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lehet velem? Bármibe fogok...

Mi lehet velem? Bármibe fogok az rosszul sül el! Talán átok van rajtam, vagy szellem, vagy micsoda? Ezek egyáltalán létező dolgok?

Figyelt kérdés

#átok #sorozatos bal szerencse
2015. jún. 1. 10:17
1 2
 11/15 Legoman ***** válasza:
A pozitív életszemlélet, az hogy mindig hiszel abban, hogy szerencséd van, az optimizmus, a hozzáállás meghozza a gyümölcsét. :)
2015. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 Valószínűleg látta benned a pénzforrást, és ha ezzel szugerálod magad soha nem fogsz kikecmeregni a gödörből. Neked objektív vélekedésre lenne szükséged, nem feltétlenül optimizmusra, mert ezt nem lehet erőltetni, hanem magától jön. És olykor nagyon nehéz, sőt szinte lehetetlen pozitívan gondolkodni. Magadnak kell ezt az utat végigjárnod, addig mondhat az ember amit akar.
2015. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet, megátkozott, mert nem tudott 10k-ra megpumpolni.

Küldj nekem 8.000-et és én leveszem rólad!

Sőt, ha 16 ezret küldesz, mágikus védőburkot teszek köréd, ami, ha a megadott utasításaimat betartod, minden rontást azonnal visszairányít.

Nekem hihetsz, én nem cigányasszony vagyok!

2015. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a nő hazudott.

Egy átoklevétel nem 10.000 Ft-ba kerül, hanem szorozd be jóval többel és add hozzá, hogy nem hat, plusz a kiadást.

Ennyit jelent ez...

2015. jún. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na figyelj! Felejtsd el amit eddig olvastál.


Iszonyat hasznos oldal , ez a cikk érdekelhet :


[link]



Megjegyzem, azért a rontások / átkok nagyon ritkák manapság, de az oldalon nagyon szépen leír mindent.


Ha valamikérdésed van még írj privátba.

2015. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!