Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinek mi a véleménye Mirella...

Kinek mi a véleménye Mirella jósnőről?

Figyelt kérdés
Én 2014 szeptemberében csináltattam nála egy kötést, de azóta se változott semmi.. a kérdésem az lenne, hogy aki nála csináltatta, kinek mennyi időn belül hatott, meg ilyenek??
2015. jún. 5. 09:54
1 2
 1/17 vfrtom ***** válasza:
89%
Pontosan ugyan olyan átverés mint a többi. Soha nem fog történni semmi. Elvette a pénzed és átvert.Ne aggódj , ha megfizeted csinál másikat, és kimagyarázza miért nem sikerült az elözö.
2015. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Legközelebb, ha kötést akarsz csináltatni, ne Mirellához és társaihoz fordulj, hanem kézimunkázóhoz!

.

Nem volt elég tanulópénzként, amit neki fizettél, hanem ha bárki is javasol egy "jobbat", hajlandó vagy újra fizetni?

2015. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
MEkkora debil emberek vannak. Az ember álmában sem gondolná mennyi hülye van aki ezeknek bedől és még fizetnek is.
2015. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
mennyit fizettél érte ? lehet, hogy átváltok jósnak, nem fogok egy gyárba ölni magam ha ilyen könnyen pénzhez lehet jutni
2015. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Szerelmi kötésről van szó?
2015. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Rosszul szopik nagyon fogaz...
2015. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
21%

Mirella egy igazi jósnő. Én is csináltattam vele szerelmi kötést, és azóta boldog édeshármas kapcsolatban élek. A kapcsolatom pontosan 1 év 9 hónap 4 nap 12 óra és 6 perccel a kötés után kezdődött. Sosem felejtem el azt a napot...

Egy lány ráöntötte a levesét a pólómra és ettől annyira felizgultam, hogy azonnal kapcsolatba léptem vele! És ő is velünk <3

2015. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Én is ajánlom őt továbbá csináltass vele :pénz kötést,átok leszedést,jóslást,mágia kötést,tarot jóslást,áfa kötést,beton kötést,egészség kötést,harmonia kötést,barátság kötést,család kötést,ruha kötést,áldás kötést amióta ezeket megcsináltattam vele boldogan élek csak ajánlani tudom.
2015. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Leírhatatlan. Összehozott nekem a kötögetéssel egy háremnyi nőt, feltámasztotta a halott mosómedvémet, kiékelte a billegő asztalom lábát, eltüntette a rozsdát a vízcsövekről, kidugította a zuhanyzó lefolyóját, visszaigényelte az áfámat, segített megkeresni a Higgs-bozont a kabátzsebemben, és megtanított lézersugarakat lőni az orromból. Menj el te is hozzá, mert a keresete felét nekem adja, mióta megfenyegettem egy ólmosbottal. Ő nagyon jó és tehetséges, és sok pénzem van belőle. Keresd fel most rögtön! Vagy add ide a pénzed, nekem mindegy, és igazából neked is. Mirella for president!
2015. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha valóban értene hozzá,akkor 3-nap,vagy 3-hét, max. 3-hónap alatt dolgoznia kéne !

Amennyiben ’’ komolyra ,, vesszük a dolgot,akkor megkellett volna vizsgálni és tudnia kéne :

- van e Te rajtad,vagy a kedveseden már eleve valamilyen más gátló kötés (szerelmi ,átok,rontás stb.)

- ha igen előbb mind a kettőtöket lekell tisztítani és csak utána lehetne kettőtökkel foglalkozni

- ha lelkiismeretes őszintén elmondja ez egy rövid kis kaland kettőtök között,vagy valóban a lelki társad

- ha nem a lelki társad,akkor vállalod-e a következményeket,mert vannak ám !!!

- ha valóban nagyon erős szinten van ’’ ütheti,, a mágiája gyengébbiket,de ez lehet 3-napos procedúra igen sok pénz, és állatot is feláldoznak ( ilyen szintű mágiához nem igen értenek itt Magyarországon ) hozzáteszem szerencsére .


Mekkora nagy Xarba volnának, ha törvénybe iktatnák , először csak a számlára megvett anyagárat fizetnék ki a kuncsaftok és, ha bevált akkor a fennmaradó részletet !

Na akkor aztán a sok lustaság kénytelen lenne megtanulni dolgozni

2015. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!