Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Démonokról, szellemekről...

Démonokról, szellemekről szeretnek tobbet megtudni valaki küldene jegyzeteket?

Figyelt kérdés

Minden fele jöhet kisértéstől a megszállásig

És ha lehet hanyagoljuk azokat a válaszokat hogy hány éves vagy te meg hogy mennyi idős vagyok stb...


2015. jún. 9. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, megosztom veled bizonyos jegyzeteimet, de te mit ajánlsz érte?
2015. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Nézz utána interneten, olvass könyveket.

Ha mindig mástól várod a segítséget, az nem vezet jó útra!

Nem mindig lesz melletted egy olyan ember, aki segít neked.

Akik jártasak is a témában, ugye nem gondolod hogy munkájuk gyümölcsét csak úgy megosztják veled?

2015. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Interneten nem nagyon szeretek utánna nézni mert sok a hülyeség, hogy mit ajánlok fel cserébe orokitem a tudásod
2015. jún. 9. 22:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Szóval még az enyém lenne a megtiszteltetés, hogy átadhatom amivel annyit dolgoztam. Kihagyom.
2015. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van egy jegyzetem. De ide leírom a teljes tartalmát.


A démonok és a szellemek a te kis agyacskád által léteznek, mert azt hiszed hogy léteznek. Ha nem hiszed, akkor nem léteznek. Tehát a kérdés az, hogy van -e értelme hinni bennük?

2015. jún. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értem az emberek miért ilyen irigyek a tudásukra. Nekem van egy mesterem aki hatalmas tudással bír és mivel látta hogy mennyire érdekel a téma szívesen segített. Engem is arra tanított, hogy tiszteljem a titoktartást de ha valaki igényli az információt ne legyek rest megosztani azt.
2015. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Engem is arra tanított, hogy tiszteljem a titoktartást de ha valaki igényli az információt ne legyek rest megosztani azt."


De gondolom azt is megtanította, hogy mérlegeld kinek és mit adsz át.

2015. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Természetesen, de ezt nem én döntöm el ki milyen információhoz juthat hozzá. Mondhatok én akárkinek akármit, ha nem tudhat róla akkor vagy egyáltalán nem fogja fel amit mondok vagy reflexből rávágja, hogy á ez hülyeség szerintem ez egyáltalán nem így van. De persze ha úgy veszem észre nem beszélek olyanról aminek úgy érzem hogy ez lenne az eredménye.
2015. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 saringan61 válasza:
Ha nem èrzed magad körül a természet feletti dolgokat ezesetben a démoni..... Akkor ne kutass utånna... Persze vannak akik nem hisznek benne de ez nem is baj. Mert néha jobb nemtudni dolgokat! De ha erzed a démoni erőket magad körül javaslom próbálj meg nem félni igaz könnyű mondani.... De a démonok a fèlelemtol sokkal intenzívebben fognak jeleket addni mert attól erősebbek....
2016. júl. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9-es.

Épp az, hogy ezek természetes dolgok...

Abban egyet értek, hogy a félelem "táplálja" őket, de nem kell mindegyiket egy kalap alá venni.

2016. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!