Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szeretnék olyan emberekkel...

Szeretnék olyan emberekkel beszélni, akik tudnak valamit a szellemekről/természetfeletti lényekről?

Figyelt kérdés
Fiatal, lány vagyok. Érdekelnek az ilyesféle dolgok és szeretnék többet megtudni róluk! Szeretnék több ismeretet szerezni ebben a témában! Csakis olyan emberek válaszát várom, akik nem "bunkózni akarnak vagy elítélni". Örülnék, ha kapnék pár normális választ, esetleg email címet vagy valami hasonlót ahol tudok beszélni emberekkel, akik értenek ehhez vagy találkoztak már hasonló dolgokkal!

2013. okt. 5. 15:47
1 2
 1/16 niggamaci ***** válasza:

szia! :)

en nem de egy ismerosom ilyenekkel foglalkozik es nagyon sokat tud mesrlni a szellemekrol es a szellemvilagrol.ha erdekel irj privit es szivesen elkuldom a facebook-jat ;)

2013. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

Az emberek nagy része tudja, hogy ilyesmik csak az emberi fantázia szüleményei, a valóságban nem léteznek. Akik azt mondják hogy igen, azok pedig nem tudják, hanem csak hisznek a dologban, mindenféle egzakt bizonyíték nélkül. A tudomány nem ismeri el ezek létezését, mert semmiféle kézzelfogható bizonyíték nincs a létezésükre.


Tehát ha olyat keresel, akik TUDNAK valamit ezekről, akkor nagyrészt az ateisták körében keresgélj, viszont velük nem sokmindent fogsz tudni beszélgetni ezekről a nemlétező lényekről. Ha viszont olyat keresel, aki mindenféle színes mesékkel és mendemondákkal tud kábítani téged ezekről a lényekről, akkor jobb ha tudod: az az illető vagy tudja, hogy átver, vagy csak hiszi hogy léteznek ezek a valamik. Hithez viszont semmiféle tudományos alap nem szükséges.


Olyat nem fogsz találni, aki találkozott már ilyen lényekkel, olyat annál inkább, aki azt híreszteli, hogy igen. Bizonyítéka természetesen nem lesz rá. Mesélni meg általában mindenki tud bármit, függetlenül attól hogy az igaz-e vagy sem.


Ha fiatal lány vagy, akkor inkább valami normális dologra pazarold a drága idődet, mint az efféle marhaságokkal való komolyabb foglalkozásra. Sportolj, tanulj, vagy készíts valamit, aminek legalább értelme is van. Sokkal jobban jársz Te is, meg az emberiség is. Hülyéből van már éppen elég ezen a sárgolyón, nem hiányzik, hogy még eggyel több legyen.

2013. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 schocko ***** válasza:
0%
Kérdezz idősebb embereket, ők esetleg csak majd megmosolyognak, de nem nevetnek ki...fiatal lány vagy és még buta, idővel majd te is megmosolygod a fiatal butákat...
2013. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
39%
Nekem írhatsz privátot és mesélek pár érdekes dolgot :) 16/L
2013. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
16/L? Nekem is mesélhetnél drága! :D
2013. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
kedves 2-es.Hitetlen vagy szerintem.Ha valamiben nem vagy 100 %-ban biztos,akkor psszzztttt. Velem olyan történt a nyáron,hogy magam is alig akartam elhinni...... de mindegy.Szóval legyél hitetlen,csak tartsd meg magadnak kérlek.
2013. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
40%
Sceptik Ha hiszed ha nem tudnek :p :D
2013. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 niggamaci ***** válasza:
100%
Sceptic : ha veled majd valami megmagyarázhatatlan történik akkor legyél ilyen szkeptikus. Nem leszólni akarlak, de mindenki maga dönti el hogy miben hisz. Ha te nem hiszel bennük, hát jó. De kíváncsi vagyok te hogy magyaráznál meg bizonyos eseteket.
2013. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy történtek már velem is "megmagyarázhatatlannak hitt" dolgok. Aztán valahogy mindig rájöttem (volt amikor külső segítséggel), hogy mi is okozta az elsőre természetfelettinek tűnő jelenséget. Mindenre van reális magyarázat, legfeljebb vagy lusta az ember megkeresni az okát, vagy nem tudja egyedül megoldani a problémát. De ettől még szellemek és természetfeletti lények nem léteznek.


Persze, hihetsz bennük, ez szíved joga - csak szerintem kár mindenre ráfogni hogy természetfeletti, amit nem értünk. Ezek a dolgok nem természetfelettiek, hanem legjobb esetben is legfeljebb "értelmi szint felettiek". A félelem nagy úr, sokmindent képes művelni az emberi aggyal, pszichével.

2013. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Micsoda reális okfejtés! Mintha Dr. Houset hallottam volna :D
2013. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!