Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz lehet amit gondolok?

Igaz lehet amit gondolok?

Figyelt kérdés
Az ex párom imához való szőnyege hozzám került és azóta nem volt szerencsém, ezt elégettem és pár napon belül a szerencsém visszajött . Gondolom hogy valaki rosszat akart neki, es ahogy nekem adta a szőnyeget így valahogy rám is került ebből az átokból.. Néha észleltem furcsa jelenségeket.. Láttam olyasmit amit szellemnek gondolok, a párom alakjában.. Egy öregember fejét fölöttem lebegni amikor kinyitom a szemem.. És amikor a páromhoz költöztem , hallottam erős kopogást, de senki nem volt ott.. Ezt a párom nem hallotta, csak én.. Ezutàn pedig csak ő hallotta a kopogást és én nem.. Mivel sok barátnője volt , lehet hogy az egyik elátkozta vagy ilyesmit tett?? Vagy lehet hogy ezek csak puszta véletlenek ?
2015. jún. 18. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges akarattal történtek e rosszak.

De lehetséges csak véletlen megfigyelés. (Mármint titeket, mit reagálltok stb.)

Szönyeggel járó negatívumok inkább szőnyegben lévő energiák miatt volt.

2015. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Puszta véletlen.
2015. jún. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg egy furcsa dolog amit éreztem , amikor az ex páromhoz hozzáérek, a teste annyira forró hogy szinte éget.. Es mindig forró
2015. jún. 18. 10:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokszor egyszerre megváltozik.. Szépen beszél velem, egyszerre meg üvölt, fenyeget .. Szerintem ez nem normális
2015. jún. 18. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:

A szőnyegről: ez "utána, tehát miatta" típusú hiba. Attól még, hogy miután elégetted a szőnyeget, visszatért a szerencséd, még nem biztos, hogy ez a két dolog kapcsolatban áll egymással. Nincs okod feltételezni, hogy köze van a szőnyegnek a szerencsédhez. Átkok nincsenek, sokkal jobban jársz, ha nem nehezíted az életed ilyen ősöreg babonákkal.


A szellemről, kopogásról: nem tudok mit mondani ennyi információ alapján. Sok minden lehetett, sok logikus magyarázat lehet, de egyik sem az, hogy szellem volt.


Az, hogy forró a teste, önmagában nem jelent semmit. Ha viszonylag hidegek a kezeid, könnyen igen melegnek érezheted a másikat.


Az, hogy egyik pillanatban békés, a másikban nem, tényleg nem normális dolog, főleg, ha különösebb ok nélkül történik. Ez lehet stressz hatása, de akár személyiségzavar is.


Összevetve mindent: ne átkokra gondolj. Kezeld az ilyesmit különálló, valós problémákként, keress rájuk valódi okokat és valódi megoldásokat. Ha mindenre azt hiszed, hogy átok, akkor nem fogsz tudni mit kezdeni velük.

2015. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 homo ludensz ***** válasza:
40%

Annyi a valóságtartalma az imaszőnyegnek hogy ha azon imádkozott valaki sokszor az nem múlik el nyomtalanul.

Saját magam tapasztalta hogy érdemes ugyanazon a helyen meditálni és ugyanazon a zsámolyon ülni a szokott tárgyakkal körülvéve.

Az izraeli rabbi a fejére terített rituális takarót örökölte s talán évtizedek imáinak a "nyomát" hordozza az anyag.

2015. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!