Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak megérzéseim, de hogyan...

Vannak megérzéseim, de hogyan fejlesszem, legyen több?

Figyelt kérdés
Kissebb koromban megèreztem mások halálát,mèg egy kicsit most is de csak nèha...ezt nem ugy kell venni hogy pl akinek leállt a szive akkor nekem is,hanem inkább lelkileg èreztem,van hogy családba,van hogy idegenekèt...sokszor van deja vu èrzèsem,règebben megijedtem,ès előre tudtam percekkel hogy jo,na most deja vu lessz... Ès az is volt már nèha èszre sem veszem...hogyan fejlesszem azt,hogy sokkal több megèrzèsem legyen? 14/l

#deja vu #Megèrzès
2015. jún. 26. 13:22
1 2
 1/11 Legoman ***** válasza:

Higgy a megérzéseidnek, és bízz bennük. :)

Ez a legjobb módja annak, hogy fejleszd.

2015. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hallgass 3. szem nyitó zenét!

https://www.youtube.com/watch?v=NiPZXmILKCc

2015. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyesmi tárgyi tudás, megfigyelés és logikai következtetés eredménye, javaslom tanulj sokat.


A sok megérzés amúgy nem jó dolog. Képzeld csak el hogy fél életed deja-vuben töltöd. Folyton arra várni hogy a random megérzésed mikor válik valósággá - idegesítő, frusztráló, fölösleges időpazarlás.

2015. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd kinövöd.
2015. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Az idő a legbölcsebb mester"
2015. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudnék segíteni, de elöbb beszélnünk kéne.

A deja-vu akkor érzés ha nagyon gyenge.

Ha erősebbre fejleszted jövöbelátás lesz.

2015. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy elsőnek tanulj meg meditálni, évekbe is telhet de megéri majd.
2015. jún. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá meditáció. De az segít(het).

5#

2015. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2#:"

A legtöbb ilyesmi tárgyi tudás, megfigyelés és logikai következtetés eredménye, javaslom tanulj sokat.


A sok megérzés amúgy nem jó dolog. Képzeld csak el hogy fél életed deja-vuben töltöd. Folyton arra várni hogy a random megérzésed mikor válik valósággá - idegesítő, frusztráló, fölösleges időpazarlás. "


Deja-vu nak semmi köze se tárgyi tudáshoz, s ekövetkeztetéshez. Aki ilyeneket mond segítő szándékkal, remélem csak magának segít,

A deja-vu NEM random megérzés. Ha elméletben egy embernek olyan erősre van fejlesztve fél életében deja-vuje van, nem kell várni beteljesüljenek. Hisz folyatosan látja a jövőt. Így nem kell erre várni, csak tudja az illető.

Amikor ilyen erős a deja-vu az nem csak érzés információ.

Addigra már rééééégen folyamatosan látod a jövőt amikor jön DV.

2015. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Na ès azt hogyan erjem el,hogy folytonosan jojjona Deja Vu?

2015. jún. 27. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!