Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet egy képnek...

Hogyan lehet egy képnek életet adni vagy életet lehelni belé, mármint, hogy életre kelljen és valóság legyen belőle?

Figyelt kérdés
Arra gondolok(és most nem hírességekre,hogy van egy megrajzolt ember nem rajzfilmfigurára gondolok hanem Boris Vallejo féle kitalált személyre!),hogy mondjuk életre kelteni?Ti nem gondoltatok még ilyesmire?Csak azért kérdem,mert van a számítógépemen egy kép Conan a barbárról akit Joe Jusko rajzolt és néha olyan mintha megmozdulna vagy mimikázna,tudom jönnek majd a hozzászólások,hogy ne drogozzál meg ilyenek de esküszöm semmit nem szedek és nem drogozok de tényleg néha olyan furcsa és olyan érzésem van mintha élne vagy kommunikálni akarna velem???(Már várom és számítok a támadásokra egy-két embertől!)De komolyan nem tudom miért látom néha ezeket a dolgokat,de nagyon fura!
2014. okt. 30. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Menj vissza a 16-ik szd. végére ée keresd Judah Loew ben Bezazel rabbit Prágában. Ő életre keltette az agyag szobrot, (aki Golem néven híresült el,) igaz, Jahve 72 betűs neve segítségével.

.

Talán egyszerűbb lesz, ha keresel egy (ingyenes) GIF-készítő progit a neten!

(Hamar tedd, míg ingyenes az adatforgalom!)

A Gúgli az egyik legjobb barátod!

2014. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez így ebben a formában, ahogy leírtad nehézkes lenne, megvalósítás szempontjából.
2014. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pedig annyira jó lenne!Bár lehetne,mert annyira beleszerettem egy férfiba aki a képen szerepel,pedig tudom,hogy csak rajz de annyira de annyira szóval ő amint írtam Conan bár tudom,hogy nem létezik és hogy kitaláció de olyan jó lenne HA IGEN HA!!!!!
2014. nov. 9. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!