Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális sátánista szeretné...

Spirituális sátánista szeretnék lenni, hogyan kell beavatni magamat? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Ha van itt sátánista aki már több ideje az, azzal szeretnék beszelgetni egy kicsit, lenne egy pár kérdésem. Olyan válszokkal kíméljetek hogy "majd kinövöd, majd elfelejted, csak nemnormálisok követik ezt a vallást" meg az olyanokat akiknek közük simcs a sátánizmushoz és ítélkeznek! Előre köszönöm.

2015. júl. 15. 22:26
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
40%
Én keresztény vagyok és kérdezem, hogy ha a sátánban hiszel, akkor Istenben is?
2015. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
19%
" hogyan kell beavatni magamat?" Úgy, hogy elásod magadat, de izibe.
2015. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

#1es, én hiszek istenben, elismerem a létezését

#2 kösd fel magadat inkább ;)

2015. júl. 15. 22:44
 4/47 anonim ***** válasza:
13%

én inkább nem kötöm fel magamat

na, jó éjszakát, mára ennyi elég volt

2015. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
73%

Ne legyél " spirituális sátánista "

Ők nem igazi sátánisták hanem idióta álokkultisták.

2015. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Mégis miért? Már nem azért de kívámcsi vagxok a véleményedre #5

A másik hogy a LaVey féle az nem igazi, az ateizmus kiforgatva. Mégis akkor milyenre gondolnál? Mi a baj a spirituálissal?

2015. júl. 15. 22:52
 7/47 anonim ***** válasza:
37%
Egy jó tanács: A "spirituális sátánizmust" olyan messzire kerüld el, amennyire csak lehet! De tényleg! (És mint látod többen is mondjuk. Nem ok nélkül)
2015. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
81%
Leírnád azt, hogy te mit vallasz mit hiszel? Pontosan. Hogy látod ezt az egészet? Nyílván ha a sátánban hiszel akkor Istenben is, hogy vélekedsz Istenről? Keresztény vagyok, semmi rosszindulat csak érdekel, nem vagyunk egyformák nem ítéllek el ezért de nem is tetszik, nagyon nem. Na mindegy. Szóval?
2015. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Elárulnátok, mi az isten az a spirituális sátánizmus?

(egyébirént én a karmában hiszek)

2015. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
72%
Ha elhiszed , hogy a zsidó gyíkemberek uralják a világot , a sátántól a kereszténység eltudta venni szinte az összes hívőt , ha hiszel annak hogy olyan talmud idézetekre hivatkoznak amelyek a neten keringenek és valójában benne sincsenek a könyvben , ha elhiszed hogy Hitler a béke embere volt , valamint elhiszed , hogy aki azt mondja , hogy a spirituális sátánizmus nem jó, az egy zsidó , háttérhatalom embere vagy reptoid akkor legyél spirituális sátánista.
2015. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!