Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális sátánista szeretné...

Spirituális sátánista szeretnék lenni, hogyan kell beavatni magamat? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Ha van itt sátánista aki már több ideje az, azzal szeretnék beszelgetni egy kicsit, lenne egy pár kérdésem. Olyan válszokkal kíméljetek hogy "majd kinövöd, majd elfelejted, csak nemnormálisok követik ezt a vallást" meg az olyanokat akiknek közük simcs a sátánizmushoz és ítélkeznek! Előre köszönöm.

2015. júl. 15. 22:26
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Egyetértesz azzal, hogy a zsidók reptoid hibridek? Ha ezt nem hiszed el akkor le leszel nézve és tudatlannak leszel bélyegezve
2015. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
91%

#26:


"és te bizonyos "ES"-től való te honnan tanulod a vallásodat?

már ha csak nem a képzeleted fantáziája...."


Az Oxford-on végzett teológus vagyok. Jó pár évig kutattam a sátánizmus után, ugyanis az volt a fő témám. Ez idő alatt kutattam minden nyom után, jártam a világot (bár az a másik munkámnak volt köszönhető). Az Oxford akkori tanári kara az eddigi legpontosabb leírásnak találta a sátánizmusról az 53 oldalas diplomamunkámat (angol, kézzel írott, az archívumban fellelhető). Éveket töltöttem a szanszkrit és akkád tanulmányozásával emiatt.

Nos akárhogy is nézzük, technikailag azt vesszük eredetinek, ami kronológiailag először keletkezett. Amiket összegyűjtöttem, annál korábbiakat egyelőre nem ismerünk (nem én tártam fel a leleteket, én csak az aktuális okkult régészeket kerestem fel).


Üdv, egy ES-t valló...

2015. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 Missi_Key ***** válasza:

20-as


hát, kb az ha áttérsz más vallásra, vagy...amit úgy általában árulásnak neveznél ha egy barátod csinálná... pl egyszer elkötelezi magát melletted aztán jön valami jel, és bumm istent kéri h szabadítsa meg a "gonosztól" aztán megint visszajönne... ilyesmi, ha jól értettem..

2015. júl. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 Missi_Key ***** válasza:

19-

milyen vallásból akarsz kikeresztelkedni? (ha már kereszt, akkor gondolom keresztény, de azért rákérdezek mivel most meg épp sátánizmusról beszélünk, mondjuk náluk nem szokás gyereket "keresztelni" akarata ellenére..)


nem tudom van e ilyen, de "amire figyelsz az a világod" hogy qui-gon mestert idézzem, szóval ha nem akarsz hinni valamiben, csak simán ne higyj..senki nem parancsolhatja meg neked hogy mire gondolj..

2015. júl. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Missi_Key ***** válasza:
20-bocs elszámoltam :D
2015. júl. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Eddig kereszteny voltam, amikor kicsi voltam kerkeszteltek meg akaratom ellenére....
2015. júl. 17. 01:50
 37/47 anonim ***** válasza:

"...hogyan kell beavatni magamat?"

Konkrét kérdésedre konkrét válasz: SEHOGY!

.

Kérdésed köznyelvre lefordítva:

hogyan lehetek egy dogma, vallás(?), világnézeti filozófia mestere úgy, hogy elfogadjam magam tanítványul, majd vezetésemmel önmagamat mesterré avassam?

2015. júl. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
64%

Ne hallgass SENKIRE csak magadra!

Ha ezt akarod, és valóban évek óta érdekel a dolog, akkor ragadd magadhoz, és ne adj esélyt másoknak arra, hogy saját véleményükkel befolyásolni próbáljanak a döntésedben.

Egy tök egyszerű kérdést tettél fel, mégsem kaptál rendes választ...Ez elárul valamit az emberekről :)

Beavatási szertartás: [link]

De előtte alaposan olvasd át a weboldalt, és a Hasznos Oldalak menüpontban levő oldalakat is!

Bárhogy is döntesz, sok sikert kívánok!

2015. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Az utolsónak részben igaza van.


Ha nem Sátánista akarsz lenni, hanem Spirituális Akármista, akkor a spiritsoferidu tényleg hasznos. Sátánizmushoz nem, de a saját "hitükhoz" igen.


üdv, egy ES-t valló...

2015. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm #38as.
2015. júl. 26. 20:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!