Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kivanhatunk a tizmillioszoros...

Kivanhatunk a tizmillioszoros napokon valamennyire lehetetlen dolgokat?

Figyelt kérdés

PL:Egy gyerek valamiert utalja a szuleit es azt kivanja hogy Jason Stethem legyen az apja,akkor az valora valhat?

En igazabol egy iphon 6 plust szeretnek hogy amire felkelek az agyamon legyen.



2015. júl. 29. 16:41
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ha ti ennyire unatkoztok hogy beszologattok mas embereknek akkor ti nagyon gonosz emberek vagytok.
2015. júl. 29. 17:15
 12/26 anonim ***** válasza:
58%

Nem kötöttem bele abba, hogy miben hiszel, vagy hogy mi a véleményed a mágiáról. Csak tettem egy jókívánságot, mivel fiatal vagy, és a jelek szerint kissé önző.

De beszéljünk akkor máshogy. A mágia is logikán alapul, csak nem feltétlenül érinti a fizikai határokat és lehetőségeket. Amit te szeretnél, az mágiával sem lehetséges, főleg nem egy egyszerű kívánsággal.

2015. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem lany vagy es kb 13-14 eves .
2015. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%

IGEN!

Nem csupán "valamennyire", hanem teljesen lehetetlen dolgot/dolgokat is lehet kivánni!

Reménykedni lehet és szabad beteljesülésében.

Csupán egy feltétele van: a kivánó IQ-ja ne maradjon el a lakószobája éjszakai hömérsékletétől!

2015. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nem ertem miert lennek onzo de csak feltettem egy egyszeru kerdest latom egy kicsit hulyen hangzik de ha peldaul szulinapom jon es anyukam pont este szobamba osonna es oda rakna az iphont?Mert pont ezt vonzanam be hogy amire felkelek legyen ott az iphon az agyamon.

Ez nagyon is lehetseges.

2015. júl. 29. 17:23
 16/26 anonim ***** válasza:
72%

"Ha ti ennyire unatkoztok hogy beszologattok mas embereknek akkor ti nagyon gonosz emberek vagytok."

Magyarázd el nekem, légy oly aranyos, hogy az unatkozásnak mi köze a gonoszsághoz?

De azért te elég okos vagy, ugye?

2015. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

10. Vok

Menjel el dolgozni..hamarabb meglessz aza telo:D

2015. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Egy ember unatkozik gondolja:

O de jo lenne vitazni es elkezd.Ez mi ha nem gonoszsag?

2015. júl. 29. 17:28
 19/26 anonim ***** válasza:
66%

Mi csak valaszoltunk a kerdesre minden rosszindulat nelkul. Es meg jo dolgokat is kivantunk neked.

Es gonoszak vagyunk:D?

2015. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
De nem tiszta szivbol hanem gunyosan irtatok.
2015. júl. 29. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!