Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sátán jeleket küld? Valakine...

A sátán jeleket küld? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (TROLLKODÁS OFF)

Ez a történetem: Hisztek a véletlenekben?

Szkeptikus voltam...

Van egy régi zene,amit már 2006 óta hallgatok és egyik nap betettem és kihozott egy videót, általában nem nézem meg az ilyen jött ment videókat,mert csak a zene érdekelt és ekkor nagyon megtetszett,amit láttam, igazából egy Ghost Rider filmről van szó, nagyon megtetszett ám akkor még nem tudtam miről szól.

Sokáig agyaltam rajta még végül megnéztem, arról szól,hogy a srác eladja a lelkét az ördögnek, majd kilestem a filmből "Pactom Pactorum" rákerestem majd megint hagytam a témát,amikor hirtelen jöttek érzések és nem tudtam elengedni...

Aztán jöttek a jelek,amiket máskor sosem láttam Pl cikkek arról,hogy ad el a lelked, kik adták el a lelküket eddig az ördögnek,aztán továbbra se tudtam elfelejteni, olvastam démonokról nagyon beleástam magam a témába... egyik nap kimentünk barátommal hajnalban és akkor nagyon furcsa dolgok történtek, szó szerint megijedtem, szóval hagytam az egészet.

Aztán próbáltam elfelejteni,de nem megy... mindenhol "jeleket" látok... nem tudom mennyire igaz,de a tévében végig sátán,idézés,démonok...a neten is végig, aztán mindenhol a 666-os számok, aztán tegnap olvastam a horoszkópom és megint odavágnak egy hatalmas képet a "Sátán Bibliájáról"...és hogy eladta a lelkét az az ember is.

Aztán hazaértem és éppen írtam valakinek,amikor épp elindult magától az egyik zene annál a résznél,hogy "tells me its home time" hozzá se értem... Régebben is történtek velem furcsa dolgok,de általában nem foglalkoztam ezekkel,de most egyszerűen ha akarnám se tudnám elfelejteni :(

Még kimentünk haverommal és beszéltünk ezekről a dolgokról,hogy démonok akkor történtek még furcsa dolgok, és rajzoltunk az útra csak úgy krétával én nem gondoltam semmire, de magától jött és rajzoltam egy démon pecsétet, azt a pecsétet már több helyre lerajzoltam OK NÉLKÜL! Nem is tudom miért... de kb 10x...

Ezek lehetnek jelek vagy én képzelem be? Mit tegyek? :( Valakinek hasonló?



2015. aug. 8. 05:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyi nemtudom hogy hozzá tartozik-e,de a barátaim is megjegyezték,hogy fura vagyok... rengeteget cigizek (azelőtt nem cigiztem) és egyszerűen nem tudok magam körül rendet pakolni.
2015. aug. 8. 05:44
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Hádész volt az, nem a Sátán, te tudatlan.
2015. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
62%

En javasolnék egy pszichológust, vagy egy pszichiátert.

Egyébként te azt jónak gondolod hogy eladod a lelked ?

Esetleg a koronát is leírod kerlek?

2015. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Hahaha, jót röhögtem! Megjegyzem ez semmi, én meg a következő pápa lettem volna, de elolvastam egy tudományos könyvet és szkeptikus lettem. Azóta mindenhol a tudomány és a technika nyomaiba botlok, már a netet se tudom nyugodtan használni. Mindenhol a 220-as számot látom, főleg az elektromos eszközökre írva, amik egyértelműen technikai dolgok. A múltkor is felrajzoltam egy áramkört, csak úgy minden ok nélkül! Mit tegyek? :( Valakinek hasonló?
2015. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csomó dolgot csinálok ok nélkül, közéjük tartozik, hogy elolvastam, meg írok. De azért ha nem szívecskéket rajzolsz, és így gondolod, lehet, hogy fejben van a baj.

Utolsó! Haladj a korral! Ideje 230-at látnod.

2015. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lucifer vagyok válasza:
100%

Pactom Pactorum ma 23:55 a temetőben. Igyekezz. Mi is ott leszünk ma kaptam jelet.

Kecsketejáldozat, sátánipö.csétek firkászása, tűzrituálé, szerződések kedvezővé tétele számunkra. Minden résztvevő sátán követ sátán üstöt sátán kelyhet kap. Nem képzeled be. Velem is ez van...

2015. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Igazad van, sajnos már csak az üzenet elküldése után döbbentem rá, hogy 230-at kellett volna írnom. :) A fórummotor is haladhatna a korral, mert javítani nem lehet.
2015. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Minden elismeresem sracok, jofejek vagytok es jokat nevettem xD
2015. aug. 8. 20:23
 9/13 anonim ***** válasza:

Az hogy mindenhol a "jeleket" látod, azt jelenti, hogy észreveszel olyan dolgokat amik valszeg régebben is megvoltak, csak nem figyeltél rájuk, meg nem próbáltad ezt a sátán-izét belemagyarázni.

Velem és szerintem mással is volt már hasonló, ennek csak 1 jelentése van: a film jó volt. Mi a címe?

2015. aug. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igazán odaírhattad volna a végére, hogy "Küldd tovább 30 ismerősödnek, különben a Sátán téged is a macájává tesz!"


Hatásos lett volna...

2015. aug. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!